Wpis z mikrobloga

witam
jestem jestem na etapie kupna telewizora do 1500zł za 43 cale i w podobają mi się takie dwa modele, czy ktoś kto siedzi w temacie może mi doradzić który jest lepszym wyborem? byłem w sklepie i różnica w obrazie jest minimalna a sprzedawca był mało zorientowany i na siłę wciskał mi sony. z góry bardzo dziękuję za pomoc

1. LG 43UK6300
2. Samsung UE43NU7122

#telewizory #technologia #telewizory #smarttv #rtv #telewizor
syjan1212 - witam 
jestem jestem na etapie kupna telewizora do 1500zł za 43 cale i w...

źródło: comment_SxibpiLu84ViJUioLjGylpN6QS04iUAR.jpg

Pobierz
  • 11
43 cale za 1500 zl to tak default Samsunga. Mam taki 42 cale sprzed 4 lat i działa elegancko. Ma wygodne menu, szybko dziala i są wciąż aktualne apki Smart. Ogólnie jak szukasz tv defaulta to looknij ole ole tam zawsze mieli modele po 200 zeta taniej
@j4pko: no właśnie strasznie się waham, niby według wszystkich porównywarek szajsung ma lepszy kontrast i obraz i lepsze opinie ale nie mogę znaleźć odświeżania w samsungu wszędzie podają 1300hz a według benchamrków ma 60hz, natomiast lg ma bluetootha i tego fajnego pilota lepsze kąty widzenia i refleks świetlny, w sklepie w obrazie różnica jest niezauważalna. cena taka sama i z jednej strony ciągnie mnie do samsunga a do lg mam sentyment
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syjan1212: Ja już się zdecydowałem na LG. Samsungi spowalniają się szybko jeśli chodzi o Smart TV a Sony najszybciej się psują. Sharp ma obraz jak stary kineskop. Poszukaj innych modeli LG może. Ja z WebOs chce.
@syjan1212: Oczywiście, tu nie chodzi o szczegółowość - tylko o odwzorowanie barw. Obrzydlistwo.

A obudowa też wygląda jakby była odpadem z jakiejś chińskiej fabryki plastiku. UK6400 to najgorszy TV roku 2018. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@syjan1212: To i tak nie jest warte upokorzeń związanych z wytykaniem palcami na ulicy jako "posiadacz tego barachła", wypalonych oczu, i w sumie sam smart LG też nie jest jakiś super genialny - ja tam wolę Androidy. ( ͡º ͜ʖ͡º)