Gorące dyskusje ostatnie 12h

Moim najgorszym pomysłem w życiu było odwiedzenie w sobotę Lidla. Samo w sobie nie było to złe, ale gdy chciałem zrobić zakupy gdzieś indziej okazało się, że jak sobota to tylko do lidla. Nie miało znaczenia jak bardzo próbowałem zmienić sklep, prędzej czy później w sobotę i tak tam wracałem. Chodzę tam już ósmy rok, niech mi ktoś pomoże. #heheszki #lidl

odpowiedzi (14)

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
    Ja: czwarte.
    K: a jest tam winda?
    J: nie
    K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
    J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
    K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin #pojebanaakcja
    pokaż całość

odpowiedzi (482)

Zamach w Nowej Zelandii robi biały.
    Wszyscy lewacy: biali są źli, white supremacy, kill all whites!!!!!!!1!1!!1!11!

Zamach w Holandii robi turek.
    Wszyscy lewacy: ...

Ładne podwójne standardy macie.

#takaprawda #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #whitegenocide #kolorowaagitacja #zamach #holandia #nowazelandia pokaż całość

odpowiedzi (55)