Gorące dyskusje ostatnie 12h

Aborcja to ucieczka od odpowiedzialności. Wszystkie tak histerycznie popierające ją kobiety oszukują same siebie, wypierając fakt, że przeprowadzenie aborcji to po prostu zabicie własnego dziecka. Dziecka, które by się urodziło, śmiało, płakało, jadło, piło, poszło do szkoły, wyjechało na studia, poznało chłopaka/dziewczynę i założyło własną rodzinę. A tak po prostu go nie ma. Zostało zamordowane na zlecenie własnej matki wtedy, kiedy nie mogło jeszcze się bronić. I przerażające jest to, że to właśnie kobiety domagają się prawa do aborcji na życzenie.

Większość tych kobiet, które tak histerycznie bronią aborcji i twierdzą, że płód to nie człowiek, same jej dokonały i teraz zachodzi u nich element wyparcia. To jak u złodzieja który przyłapany na gorącym uczynku twierdzi, że kradzież to nic takiego, zresztą i tak wszyscy kradną.

I te same kobiety często pochylają się nad losem kurczaczka czy świnki na farmie albo dzika w lesie czy karpia w stawie, a przy tym bezwzględnie zamordowały(by) własne dziecko.

Change my mind

pokaż spoiler #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika #4konserwy #aborcja #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (125)

Jesteśmy poważnym liceum. Zapraszamy antyszczepionkowca, lekarza celebrytę, który ma sprawy przed sądem lekarskim, któremu zawieszono jakiś czas temu prawo do wykonywania zawodu, aby przedstawił swój punkt widzenia. Po co badania? Dzisiaj można dojść na drodze głosowania, czy na przykład patogen jest wirusem czy bakterią.
    Jesteśmy zgubieni - foliarstwo przejęło szkolnictwo.
    #ostrowmazowiecka #antyszczepionkowcy #edukacja #foliarze #teoriespiskowe pokaż całość

odpowiedzi (36)

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
    Ja: czwarte.
    K: a jest tam winda?
    J: nie
    K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
    J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
    K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin #pojebanaakcja
    pokaż całość

odpowiedzi (479)