Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tt_2 jeszcze nie wiem tak na prawdę po co ale w czasie nauki na pewno znajdę jakiś cel który będę chciał zrealizować :D

@Igrekek: to po #!$%@? xD
Serio powiem ci z mojej strony jak to wyglada.
Masz problem to używasz odpowiedniego narzędzia do niego rozwiązania. Np chcesz przekopiować foldery z jednego folderu do drugiego w którym robisie backup to nie będziesz pisał 10-20 linkiem w python a 1 linijkę w
@tt_2 może inaczej jestem totalnie zielony w świecie programowania więc chce od czegoś zacząć, aktualnie żadnego celu nie mam ale pewnie sobie coś wymyśle chce się przekonać czy programowanie jest dla mnie czy też nie a w życiu warto próbować wszystkiego imo :D
@tt_2: Twoja ogólna ideologia jest zasadna, dobieranie odpowiedniego narzędzia do zadania. Niemniej robisz podstawowy błąd, bo nie znając nawet technologii robisz sobie jakieś założenia, co powoduje tym, że piszesz takie głupoty, że trzeba by było 10-20 linijek pythona, żeby przenieść foldery z jednego miejsca do innego xD

Także od czegoś zacząć trzeba, a poznawanie wszystkiego tylko na poziomie "absolutne minimum jakie mi potrzeba aby rozwiązać problem" zaowocuje tym, że orientujesz się
jeśli znasz angielski - Automate the Boring Stuff

Mi się uczenie z książek nie podoba więc nic nie polecam


@ayanami: a Automate the Boring Stuff to co to jest jak nie książka? xD