Wpis z mikrobloga

Kiedy ostatnio Lewy strzelil w fazie pucharowej LM przeciwko powaznemu rywalowi? Ja sobie przypominam tylko bramke z Realem z karnego, ale pewnie sie myle.

Lewandowski to jest idealny przyklad, jak zasiedzenie w jednym klubie zle wplywa na kariere. On juz od dawna powinien grac w Anglii, bo to jechanie ogorkow w Niemczech chyba kazdego znudzilo, a najbardziej jego samego.

#mecz #pilkanozna #ligamistrzow #bundesliga
  • 10
@Delo: zarząd bayernu? nie robi transferów, nie potrafi znaleźć odpowiedniego trenera, obrzuca gównem swoich piłkarzy, całe życie męczy ogórków w bundeslidze. Ja bym na jego miejscu dawno stamtąd spidolił.
@Delo:

-z Arsenalem strzelił 2 w 1/8 - 16/17
-z Realem z karnego w 1/4 - 16/17
-z Atletico w 1/2 - 15/16
-z Juve w 1/8 - 15/16
-z Barceloną w 1/2 - 14/15
-z Porto strzelił 2 - 14/15
-z Realem 4 w 1/2- 13/14

Gole z ogórami jak Zenit czy Besiktas pomijałem. Trochę jednak strzelał co?
@Delo:
Messi – cała kariera, 14 lat w Barcelonie
Cristiano Ronaldo, 9 lat w Realu Madryt
Wayne Rooney, 13 lat w Manchester United
Sergio Busquets - cała kariera, 12 lat w Barcelonie
Carles Puyol – cała kariera, 15 lat w Barcelonie
Francesco Totti – cała kariera, 25 lat w Romie
Ryan Giggs, cała kariera, 24 lata w Manchester United
Paul Scholes, cała kariera, 19 lat w Manchester United
Gary Neville, cała
@kv-2: slabo strasznie jak na jego mozliwosci.

@r4do5: no ok, ale o co Ci chodzi? To, ze sa pilkarze przywiazani do swoich klubow to ja wiem, ale Lewy od dwoch lat chce uciec z Bayernu i ja mu sie nie dziwie. Czolowy napastnik swiata i wiekszosc kariery spedzil na gnebieniu Wolfsburga i innych Leverkusenow.

Niech pojdzie w koncu gdzies do Anglii, Tottenham czy Manchester United, wszystko jedno. Ostatni dzwonek.

@
@Delo:
Myślałem, że twierdzisz, że ogólnie granie długo w jednym klubie przyczynia się do braku dalszego rozwoju i sukcesów piłkarza.

Mnie się wydaje, że jakby Lewy chciał to by zmienił, a mu po prostu wygodnie w Niemczech, w Monachium. A ta cała szopka jest po to, żeby przy nowym kontrakcie dostał więcej pieniążków.

Jak widzę wywiady z Lewym i go pytają o jakąś drużynę ligi angielskiej to widzę zawsze jakieś krzywe/ironiczne
@r4do5: 'liga angielska jest slaba' juz samo w sobie brzmi irracjonalnie, a jak wezmie sie pod uwage fakt, ze Lewy gra w Bundeslidze, to taka mysl nie mogla mu nawet przez chwile przejsc przez glowe.

Moze faktycznie w Monachium mu wygodnie, nawet bym to zrozumial. Jednak patrzac z perspektywy kibica to jest to wielki zawod, ze taki gosc gra tyle lat w Niemczech.
@Delo: Lewy sam ostatnio mówił, że wyobraża sobie zakończenie kariery w Niemczech,wiec pewnie będzie chciał przedłużyć kontrakt. Bo gdzie niby ma pójść do Anglii żeby wygrać LM? Chelsea, Arsenal I united na to nie mają szans i prędzej z Bayernem ja wygra, a City I Liverpool maja dobrze obsadzoną pozycje napastnika i nie potrzebny im Lewy.