Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Moim najgorszym pomysłem w życiu było odwiedzenie w sobotę Lidla. Samo w sobie nie było to złe, ale gdy chciałem zrobić zakupy gdzieś indziej okazało się, że jak sobota to tylko do lidla. Nie miało znaczenia jak bardzo próbowałem zmienić sklep, prędzej czy później w sobotę i tak tam wracałem. Chodzę tam już ósmy rok, niech mi ktoś pomoże. #heheszki #lidl

  odpowiedzi (14)

 • avatar

  Jesteśmy poważnym liceum. Zapraszamy antyszczepionkowca, lekarza celebrytę, który ma sprawy przed sądem lekarskim, któremu zawieszono jakiś czas temu prawo do wykonywania zawodu, aby przedstawił swój punkt widzenia. Po co badania? Dzisiaj można dojść na drodze głosowania, czy na przykład patogen jest wirusem czy bakterią.
  Jesteśmy zgubieni - foliarstwo przejęło szkolnictwo.
  #ostrowmazowiecka #antyszczepionkowcy #edukacja #foliarze #teoriespiskowe pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Aborcja to ucieczka od odpowiedzialności. Wszystkie tak histerycznie popierające ją kobiety oszukują same siebie, wypierając fakt, że przeprowadzenie aborcji to po prostu zabicie własnego dziecka. Dziecka, które by się urodziło, śmiało, płakało, jadło, piło, poszło do szkoły, wyjechało na studia, poznało chłopaka/dziewczynę i założyło własną rodzinę. A tak po prostu go nie ma. Zostało zamordowane na zlecenie własnej matki wtedy, kiedy nie mogło jeszcze się bronić. I przerażające jest to, że to właśnie kobiety domagają się prawa do aborcji na życzenie.

  Większość tych kobiet, które tak histerycznie bronią aborcji i twierdzą, że płód to nie człowiek, same jej dokonały i teraz zachodzi u nich element wyparcia. To jak u złodzieja który przyłapany na gorącym uczynku twierdzi, że kradzież to nic takiego, zresztą i tak wszyscy kradną.

  I te same kobiety często pochylają się nad losem kurczaczka czy świnki na farmie albo dzika w lesie czy karpia w stawie, a przy tym bezwzględnie zamordowały(by) własne dziecko.

  Change my mind

  pokaż spoiler #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika #4konserwy #aborcja #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (126)