Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Postujemy dziennikarzy sportowych, którzy nas wkurwiają, ja zaczynam.

  #sport #telewizja #pilkanozna #mecz

  odpowiedzi (76)

 • avatar

  To co sie dzieje obecnie z #pogoda w #rolnictwo to jest tragedia... zapamiętajcie obecne ceny warzyw, bo w tym sezonie jak nie przyjdzie przynajmniej tydzień ciągłych opadów na terenie całego kraju to ceny beda tylko rosły...
  Szlag mnie trafia jak czytam te wywody ćwiercmózgów tu na mirko że "jak to kurla śnieg w zimie????" Albo " po co ten deszcz? Kiedy przestanie padać bo mam przez to depresje??"
  Zmiany klimatu sa tu i teraz... dzieje sie to szybciej niż naukowcy przewidywali...
  Nigdy nie bylo takiej suszy na wiosne, mamy juz burze piaskowe i pyłowe bo jest tak sucho... u mnie w lubelskim ostatni porzadny deszcz (powyzej 15mm) był w styczniu!!!
  Zmiany klimatu nie oznaczają tego że "hehe mati bedziemy mandarynki w ogródku uprawiac a nie tam jablka" oznacza to bardziej pustynnienie naszego kraju który ma małe zasoby wody, a rządzacy mają to gdzieś...
  Możecie sobie heheszkować, ze sprowadzimy itp itd. Tylko pytanie skąd? Z południa europy gdzie sa powodzie i gradobicia jakich jeszcze w historii nie było? Czy z chin albo indii gdzie ludzie mnożą sie jak mrówki i potrzebują coraz wiecej jedzenia?
  Przemyślcie to i jesli sytuacja sie nie poprawi to przypomnijcie sobie to co napisałem jak przyjda zbiory...
  #klimat #polska #susza #jedzenie #zywnosc
  pokaż całość

  odpowiedzi (112)

 • avatar

  Nie jestem w stanie zrobić ankiety, bo app mobilna, dlatego proszę o odpowiedzi w komentarzach na to moje pytanie.

  Ile według was (społeczeństwa polskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)) zarabia średnio miesięcznie konduktor (netto)? Liczymy sam zawód, bez podziału na firmy, bo wiadomo że różnie bywa. Zastawiam się jakie jest postrzeganie przez was tego zawodu w tym kontekście.

  pokaż spoiler wypełniałem PIT i się miło zaskoczyłem xD


  #sziszucontent
  pokaż całość

  odpowiedzi (82)