Wpis z mikrobloga

@ataridropzone: 1 / 3 ludzi tutaj to jacyś nowi z ostatniego miesiąca. Coś tu majaczycie, czyste się wzajemnie i mówicie że to wszyscy. Ostatnio duza fala nowych tu przyszła.

Spokojnie, ten proces jest powtarzany z każdym z was do #!$%@? i nie ma szans żebyście go unikneli. Żadnego suite nie udało przekonać. Będziesz wchodził w alty bo będziesz chciał szybciej zarobić a się wyzerujesz i też znikniesz. Po tobie przyjdą następni
@cyberpunkbtc nie znam się, ale ostatnio jak pisałam że btc z 3,2 wzrósł o 20% i dla mnie to dużo to traderzy potraktowali to, jakbym pierdnal w towarzystwie, bo przecież kreski mówią ze dalej jest bear i tyle, a ja widzę że jest walka o te 4k i może coś z tego bedzie.
@atari_XE: @Obruni: Ładny Chiński syf... Chciałem shortować Grina. Jedyna giełda jaką znalazlem z marginem to gate.io Nie dość że Chińskie, to jeszcze chcą jakiejśabsurdalnie szczegółowej weryfikacji. Wszystko. Skany dokumentó, selfie w wysokiej rozdzielczości, nr. tel.
Nie można w ogóle tradować bez weryfikacji. Ani jednym dolarem... CHyba ich #!$%@?ło że im to wszystko wyślę :/
@atari_XE Fakt chłopaki, że ja jeśli chodzi o analizę giełdowa to jestem zielonka, pewnie trzeba by się za to wziąść, podchodze do tego intuicyjnie. Dzięki za info
.Kumple grywali w pokera, zawsze lubili kiedy chciałam grać z nimi, bo bylem fajnym dostarczycielem kasy. Zawsze mi mówili że muszę przegrać, bo ja gram kartami, a w pokera karty maja niewielkie znaczenie, gra się pieniędzmi. Tu jest tak samo. Nie jest ważne jaki jest
@Emperor616 wiesz ale to jest tak że " przyszedłem dla pieniędzy, zostałem dla emocji" . Cały czas wierzę,trzymam i dokupuje bitcoina, ale to trochę nudne- kup i trzym :) Nie uważam że to ze, mam jakas pulę na szitach i rajcuje mnie że czasem powiększe swoje saldo w BTC ( przeważnie nie) jest niewłaściwe. Cholera chyba zbyt poważnie podchodzicie do tego podziału na bitcoiniarzy i plebs.