Wpis z mikrobloga

Zapomniałem dodać tag islam więc wrzucam jeszcze raz:
Moje przemyślenia na temat tego zamachu w NZ.
Szkoda niewinnych ludzi, ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ten zamach to jest wina lewicowych rządów, z paru powodów:
- poprawność polityczna uniemożliwia dialog w społeczeństwie na ważne tematy,
- brak szerokiej dyskusji na temat masowej imigracji, każdy kto się nie zgadza z zalewem imigrantami jest oskarżany o rasizm,
- każdy kto mówi że islam jest niebezpieczny zostaje określony jako isamofob i doznaje ostracyzmu,
- jeśli chcesz aby twój kraj sam decydował czy chce wpuszczać imigrantów jak np. Węgry zostaje oskarżony o rasizm,
- jeśli uważasz że kultury Europy są lepsze od innych kultur to zostajesz okrzyknięty rasistą,
- brak reakcji rządów na poczynania muzułmaskich gangów gwałcących dzieci w np. Anglii,
- brak szerokiej dyskusji wpływu imigracji na zwiększenie się przestępczości,
- jeśli chcesz aby twój kraj był jednolity etnicznie a nie zalany przez masową imigracje to zostajesz okrzyknięty rasistą i wszelka dyskusja jest niemożliwa.
- brak reakcji rządów na masową imigrację przez Morze śródziemne
Ten zamach musiał się stać wcześniej czy później, jeśli dialog na ważne tematy jest niemożliwy to zostaje tylko przemoc.
Jeszcze parę podpunktów by się znalazło. Zapraszam do dyskusji.
#islam
  • 9
@hansschrodinger
- Jeżeli uważasz, że rasa biała do której ledwo należysz jako słowianin jest najlepsza i powinna rządzić innymi, to jesteś nazywany rasistą
- Jeżeli wierzysz, że arabów powinno się eksterminować (czy wszystkich muzułmanów, z Albanii, Mali, Kazachstanu i Indonezji też, Persów też?) tylko nie swoimi własnymi rękami ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jesteś nazywany rasistą

Spytam tak, a nie jesteś rasistą?
@Cauchemar7: I właśnie o tym piszę. Wystarczyło napisać o imigracji i islamie i zaraz zjawia się ktoś kto sugeruje że mogę być rasistą.
Nie uważam się za lepszego z powodu koloru skóry, mam problemy z pamięcią i koncentracją więc nawet w testach iq wypadłbym słabo ;).
Mam nawet kolege muzułmanina i czarną koleżanke #pdk .
Ten zamachowiec z tego co czytałem nie uważał że jego rasa jest najlepsza, nie chciał też
@hansschrodinger Powiedzmy, że ci wierzę ale nie jest przypadkiem tak, że w dużym stopniu to się sprawdza? To tylko jeszcze bardziej utrudnia ten "dialog".
Ja też jestem nazywany rasistą kiedy mówię "nie jestem rasistą ale uważam, że mieszkańcy ubogich krajów powinni budować je zamiast z nich uciekać i wpuszczając ich szkodzimy im i sobie bo brakuje tam ludzi wykwalifikowanych". Natomiast wielokrotnie spotykam się z wypowiedziami w stylu "nie jestem rasistą ale ciapaci
@Cauchemar7:
Skoro ciebie też nazywają rasistą to wiesz że to blokuje jakikolwiek dialog. To że część ludzi to faszyści to nie znaczy że mamy wrzucać wszystkich do jednego worka. Sporo muzułmanów popiera karę śmierci za apostazje, czy mamy ich nazywać rakiem i brudem?
Szczerze to nie wiem jakie ONR, falangiści maja poglądy, nie znam się.
Na wykopie jeśli używasz frazy

nie jestem rasistą ale coś tam

z naciskiem na słowo "ale",
@hansschrodinger Wiem, że tak jest dlatego staram się nie robić moich poglądów oczywistymi. Często mówię wbrew swoim poglądom żeby wytknąć bezsensowność czyichś argumentów.
Dla przykładu kiedy ateista pisze, że religia sprawia, że ludzie są niemoralni i na przykład zabijają zwierzęta to odpowiadam jako wyznawca moralności nadczłowieka, że moralne jest tylko to co przynosi mi korzyść a inna moralność została wymyślona przez ludzi słabych żeby obrzydzić innym korzystanie z ich siły. Choć tak