•  

  Korwin startuje oddzielnie: źle, bo prawica powinna iść razem
  Korwin łączy się z innymi: źle, bo korwin brata się z socjalistami i oszołomami

  pic rel

  Weźcie się już ogarnijcie. Każdy powoli dostrzega, że lepiej się łączyć niż dzielić. Tym bardziej, że system podziału mandatów jest głupi: Nowoczesna z wynikiem 7,6% głosów wprowadziła do Sejmu 28 posłów, a Kukiz zdobył 8,81% głosów i wprowadził już 42 posłów.

  Konfederacja ma pieniądze na kampanię, ma speców od wizerunku, wykorzystują to np. z mapą, z bilardem i to procentuje.
  Poza tym Korwin oświadczył, że w kampanii do parlamentu polskiego go nie będzie, więc jest szansa na dobry wynik.

  #korwin #liroy #braun #ruchnarodowy #konfederacja #wybory #4konserwy #polityka

  źródło: i.imgur.com

  •  

   @Radeg90:

   speców od wizerunku

   Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

  •  

   @Radeg90: Niektórzy chyba za bardzo kibicują Korwinowi i jego ludziom, a za mało wspierają idee. Mi nadal najbliżej do Konfederacji, głównie z powodu bezobjawowego liberalizmu Gwiazdowskiego i braku alternatywy, ale poczucie niesmaku rośnie. Wilk, Mentzen czy Kulesza to są świetni ludzie, ale towarzystwo Bekowiczów, antyszczepionkowców lub jakichś skrajnych świrów pokroju Brauna zaczyna mnie powoli zniechęcać.

  •  

   @HumbugPL: Dlaczego Braun jest świrem?

   I co masz do antyszczepionkowców?

  •  

   @HumbugPL: Jestem w stanie zrozumieć awersję do niektórych ludzi. Pytanie tylko, co jest ważniejsze, utrzymywać niechęć do części ludzi i przez to nie zagłosować na nich, czy dać im szansę, aby mieli wpływ na prawo i wprowadzili razem z "oszołomami" jakieś choć minimalne wolnorynkowe reformy?

  •  

   @Radeg90: Konfederacja to skok na kasę. Dla bosaków, bekowiczów to prawdopodobnie ostania szansa by dorobić się dobrej kasy i wejść do dużej polityki. Wybory do europarlamentu mają najniższą frekwencję, a polexit stał się popularny u radykałów więc poszli na ten śmieszny sojusz. Nie ma się co dziwić, pensja europosła to nie przelewki.

  •  

   @Radeg90:
   Korwin mówił że narodowcy mają "wbity gwóźdź w mózg", winnicki nazwał korwina błaznem a teraz wielki sojusz? xd Nie bądź naiwny, zwietrzyli szansę na ciepłe posadki w brukseli stąd nagła amnezja.

   +: JV44
  •  

   @Kapitan_Neuropa: O tym gwoździu wbitym to tylko wy ciągle przypominacie, nikogo już (poza wrogimi środowiskami) nie obchodzą dawne waśnie, bo liczy się wspólny start i szansa na wpływ na prawo. To, że ktoś się kiedyś kłócił nie oznacza, że jest i będzie dożywotnim wrogiem. Osobiście nie wierzę, że jesteś tak naiwny, że wierzysz w te głupoty o ciepłych posadkach i podejrzewam, że piszesz tak, bo masz tak pisać.

  •  

   @Jah00: Ty tak poważnie? xD

   +: JV44
  •  

   @Radeg90:

   Osobiście nie wierzę, że jesteś tak naiwny, że wierzysz w te głupoty o ciepłych posadkach i podejrzewam, że piszesz tak, bo masz tak pisać.
   Naiwność to zakładanie że kasa nie jest pierwszorzędna. Jak chcesz głosić idee będąc gołodupcem? europarlament to niezłe pieniądze. Takiej szansy dla ludzi typu bosaka, winnickiego, godek może już nie być.

  •  

   Naiwność to zakładanie że kasa nie jest pierwszorzędna. Jak chcesz głosić idee będąc gołodupcem? europarlament to niezłe pieniądze

   @Kapitan_Neuropa: Ależ tu się z Tobą zgadzam. Skuteczną politykę można prowadzić mając pieniądze. Dlatego idą po nie do europarlamentu. Gołodupcami nie są, bo mają kilka milionów z subwencji.

  •  

   @Azaajaszz: Chciałem poznać opinię typowego wyborcy wykopka.

  •  

   @Jah00: Braun: Pic rel
   Antyszczepionkowcy: szkodą społeczeństwu przez sianie jakichś pojebanych teorii. Tfu na nich

   źródło: wykop.pl

  •  

   To nie sa zle dzialania ze strony Konfederacji. Narzekają i atakują przede wszystkim przeciwnicy i nie warto ich sluchac. Szukaja tylko powodow do ataku i wykorzystaja kazdy, nawet jak beda ze soba sprzeczne.

  •  

   istna kopalnia beki z Grzesia

   @HumbugPL: Mówi bardzo rozsądnie. Niestety nie jestem historykiem i nie chce mi się oglądać całości, ale rozumiem, że Grzegorz Braun jest skrajnym świrem ponieważ nie zgadzasz się z jego opinią na temat powstania listopadowego. OK, ale co to ma do jego poglądów politycznych?
   @Azaajaszz: Rozumiem, że Braun jest świrem bo jest katolikiem i nie wstydzi się tego. OK. A czy księża i Winnicki widoczny na obrazku też są świrami?

   Antyszczepionkowcy: szkodą społeczeństwu przez sianie jakichś pojebanych teorii. Tfu na nich

   @Azaajaszz: Myślę, że o wiele bardziej szkodzą społeczeństwu proszczepionkowcy, którzy traktują człowieka jak bydło hodowlane, bo obecnie o wiele bardziej zagraża nam zły ustrój niż epidemia czegokolwiek. Poza tym jestem za wolnością słowa, natomiast jestem przeciw wymuszaniu czegokolwiek siłą, dlatego bronię antyszczepionkowców i zwalczam faszystów, którzy chcą ludzi hodować poprzez przymusowe szczepienia. I wy także powinniście.

  •  

   @Jah00 "hodować" lol.

   A Winnicki i reszta to też świry. Cała ta konfederacja to pojeby, mniejsze lub większe

  •  

   @Jah00 a co do wolności. Zwykle jestem liberałem ale są sprawy które jednak wymagają przymuszenia kilku osób w celu ochrony całego społeczeństwa.

  •  

   @Azaajaszz: Szkoda, że nie umiesz swoich uprzedzeń uzasadnić. A jeżeli jesteś za wprowadzeniem bezwarunkowych, przymusowych szczepień dla każdego, gdzie szczepionki dobiera państwo to obawiam się, że nie jesteś liberałem i nie powinieneś na Konfederację głosować, a już na pewno nie na Korwina.

  •  

   @Jah00: To nie są poglądy, to jest głupota.

  •  

   @Jah00 już prędzej zagłosuje na razem niż na ten śmieszny zbiór nacjololo, antyszczepow i oszołomów. A do komuchów mi daleko.

   A co do szczepień, jestem za utrzymaniem obecnego porządku prawnego. Obowiązkowe szczepienia mają ochronić dzieci, które ze względów zdrowotnych nie mogą przyjmować szczepień. A ten odsetek 0.001% NOP jestem w stanie zaakceptować jako konsekwencje zabezpieczenia przed odrą, polio i innym chłamem

  •  

   @Jah00 a co do argumentowania uprzedzeń. KAŻDA skrajność jest zła. Teksty Korwina "zawsze się trochę gwałci", "globalne ocieplenie to ściema"itp. Teksty Brauna o kondominium jakimś tam pod czyimś tam zarządem powierniczym, teksty Godek o czymkolwiek. Ci ludzie nie mają pojęcia co robią. Po prostu

  •  

   To nie są poglądy, to jest głupota.

   @HumbugPL: Wolność osobista i gospodarcza to jest głupota?

  •  

   a co do argumentowania uprzedzeń. KAŻDA skrajność jest zła. Teksty Korwina "zawsze się trochę gwałci", "globalne ocieplenie to ściema"itp. Teksty Brauna o kondominium jakimś tam pod czyimś tam zarządem powierniczym, teksty Godek o czymkolwiek. Ci ludzie nie mają pojęcia co robią. Po prostu

   @Azaajaszz: Nie widzę tu skrajności, raczej normalność. Dla mnie skrajny jest PIS. Widzę, że skupiasz się na formie przekazu, a nie na faktach czy postulatach.

  •  

   @Jah00: Mówię o tamtym filmiku, jeśli ktoś ma takie podejście do rzeczywistości i nauki, to jest idiotą i nie powinien piastować żadnych poważnych stanowisk, czyli w sumie do PE pasuje, ale nigdzie indziej xd

  •  

   @Jah00 ktoś kto mówi takie rzeczy (a to co napisałem to tylko niewielka część ich durnot) eliminuje w moich oczach każdego polityka

  •  

   @Azaajaszz: To ciężko ci będzie znaleźć kogokolwiek na kogo mógłbyś zagłosować.

  •  

   @Jah00 i to jest największy problem

  •  

   @Jah00 w ogóle tej. Jaki z kurwina wolnościowiec jak związki jednopłciowe nah, aborcja nah, wszystko nah xD

  •  

   kurwina

   @Azaajaszz: Ech, kolejny "obrażony" na Korwina, bo coś brzydko powiedział.

   związki jednopłciowe

   @Azaajaszz: Przywileje małżeńskie dla każdego rodzaju związku to nie jest wolność. To jest walka o przywileje dla mniejszości.

   aborcja

   @Azaajaszz: Aborcja to odebranie wolności komuś kto został poczęty, ale się jeszcze nie narodził.

   Bądźmy uczciwi i nazywajmy rzeczy po imieniu i nie wycierajmy sobie gęby słowem wolność.

  •  

   Zwykle jestem liberałem

   już prędzej zagłosuje na razem niż na ten śmieszny zbiór nacjololo, antyszczepow i oszołomów

   @Azaajaszz: Wybacz, ale to co napisałeś łamie jakiekolwiek elementarne zasady logiki i zdrowego rozsądku.

  •  

   @Radeg90 no nie. Jeżeli Korwin jest dla ciebie ostoją liberalizmu - to łamie wszelkie zasady logiki

  •  

   @Azaajaszz: Mnie doktryny nie interesują zbytnio. Chcę kogoś, kto mi zwiększy wolność gospodarczą. Nawet jeśli ktoś tam uważa narodowców za bliżej centrum, to wciąż są oni bardziej na prawo od tego, co jest. Wszyscy w konfederacji są na prawo od tego, co mamy obecnie, więc nie rozumiem, w czym problem.

  •  

   @Radeg90 od roku 89` nie było bardziej liberalnego ekonomicznie rządu niż sojusz lewicy demokratycznej. Co jest paradoksem jak chuj

  •  

   @Azaajaszz: Sporo w tym prawdy. Jak widać, ludziom trzeba sprzedawać bajki, a robić swoje.

  •  

   @Azaajaszz: wolnościowiec gospodarczy... bynajmniej