Wpis z mikrobloga

Jak zaczac grac w gwinta bo jestem po glownej fabule, przechodze serca z kamienia i w sumie nic do tej pory nie gralem, a kolega mi powiedzial ze w krwii i winie warto grac bo sam tam zaczal. Nie zbieralem zadnych kart jedynie w misji od zoltana wzialem je zamiast pieniedzy
#wiedzmin3
  • 13
@BoleKk87 dokładnie, fajne karty wpadają przy graniu z Baronem, Djikstrą i innymi postaciami. Warto je zdobyć. Ja nie grałabym w gwinta od połowy gry. Może ewentualnie na łatwym poziomie trudności ale bez specjalnych kart z talia potworów u przeciwnika to bywa kiepsko
@resseN: Zagrałeś z tym profesorkiem w karczmie w Białym Sadzie?
Zacznij od niego, bo dostaniesz wtedy Cudowny Przewodnik Po Gwincie i będzie Ci on pokazywał ile kart zostało do znalezienia.
Oczywiście nie pokazuje gdzie i jakie karty, bo to by było zbyt łatwe.

Ogólnie to co spotykasz jakiegoś kupca, kowala, zielarza, choćby stał na totalnym #!$%@?, to warto sprawdzić czy nie da się z nim zagrać. Dlatego lepiej jak grasz w
Ze nie zdobede kart wszystkich to wiem i nie zalezy mi na 100%(pytajniki na skellige XD) ale czy uda mi sie chociaz questy zwiazane z gwintem poprzechodzic jak zbiore jakas talie na tym etapie?
@kt13: Jak grałem pierwszy raz w Wiedźmina to wcale nie grałem w Gwinta XD Później z każdym co się tylko dało.. Nie wyobrażam sobie grać w Krwi i winie, w Gwinta bez szpiegów w talii i złotych pietnastek ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BoleKk87: Niedaleko masz też druida i misję "Terapia szokowa" i w zamian za jej wykonanie również dostaniesz kartę [Iorveth].

Nie wyobrażam sobie grać w Krwi i winie, w Gwinta bez szpiegów w talii i złotych pietnastek ( ͡º ͜ʖ͡º)


Ja to raz przeszłam, bo dostajesz trofeum, które stawiasz sobie w Corvo Bianco, ale nie powiem - było ciężko, bo dla mnie talia Skellige ssie i właściwie
@Scooterek: Też sobie postawiłem trofeum w Corvo i wiem jak ciężko jest to zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też cały czas mówię o gwincie w W3, normalnie też gram od zamkniętej bety, chociaż ostatnimi czasy trochę mniej, prawie wcale. Btw dzisiaj Gwent Open, transmisja na twitchu albo na Polsat Games :P
@Scooterek mam to samo. Głównie gram królestwami północy i jadę na trebuszach które się mnożą (plus to dowódcy to piękno, ale faktycznie trzeba uważać na pożogę), przydają się te szpiedzy i manekiny i bardzo się cieszę jak wpada mi medyczka co przywraca inną kartę bo z manekinami mogę sobie kilka w następnej rundzie poprzywolywac ;) i zupełnie inaczej się planuje rozgrywkę