Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem wczoraj w dwoma kolegami w studenckim barze. Nazwijmy ich X i Y. Standardowo zamawiamy i siadamy do stolika. Chwile gadamy i podchodzą do nas, a właściwie to do nich dwie dzieczyny. Jedna do X druga do Y. To były te słynne mistyczne loszki które same zagadują.

Z naszej trójki tylko ja jestem #przegryw i wieczny #tfwnogf więc laski zostały szybko zlane przez kolegów. Jednak boli mnie, że żadna nie pomyślała nawet o tym żeby podejść do mnie. Są dwie opcje dlaczego się tak stało:
a) Dziewczyny są w stanie wyczuć #!$%@? z odległości kilku metrów jedynie poprzez krótkie spojrzenie na chłopaka
b) Z odległości kilku metrów jedyne co były w stanie zauważyć to to, że ja mam 177cm wzrostu X ~185 a Y chyba z 190



Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
są w stanie wyczuć #!$%@? z odległości kilku metrów jedynie poprzez krótkie spojrzenie na chłopaka


@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu obserwują - nie ma żadnego wyczuwania. Widocznie muszą zwracać uwagę na jakieś szczegóły, których zapominasz ukryć, a dla nich działają odpychająco.
nie wiem kto wam nagadał takich piramidalnych bzdur ale 177 cm to jak najbardziej ODPOWIEDNI i WYSTARCZAJĄCZY wzrost dla mężczyzny. Gorzej z wewnętrznym #!$%@?.


@helga-von-klusken: same kobiety, widac na jakich gosci leca i o jakich mowia np. wystarczy byc patusem chlejusem ale jak morda sie zgadza to nie przeszkadza wcale etc.