Wpis z mikrobloga

Ostatnio wywiązała się gownoburza i fala „hejtu” w moim kierunku odnośnie tego ze nie mam gustu w doborze ubrań także tym razem prosiłbym najlepiej o zdjęcia oraz jakieś nazwy o ile są modnych obecnie typów KOSZUL MĘSKICH.

Jaki rodzaj oraz kolorystyka jest obecnie modna w których co najważniejsze, można się pokazać gdzieś na mieście bądź na luźnej imprezie ze znajomymi.

#modameska #niebieskiepaski #moda #ubrania #koszule #fashion #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #pytanie i chyba #nocnazmiana
  • 13
@FeyNiX kolorystykę dobierasz do swoich upodobań bo to Ty musisz się dobrze w tym czuć. Jak szukasz czegoś na początek do wystarczy wycieczka do scieciowki np. Zara

I uważaj na tym tagu na debili osranych co będą chcieli Ci polecać koszule za 400-600 zł bo "#!$%@? mireczku jakoscccccccc" a tak na serio to jest chłam
@Krzysu: na nic ich pierdy bo mieszkam za granica ( ͡° ͜ʖ ͡°) zreszta nie patrzę na jakość bo równie dobrze mogę kupić 5 tanich i zajechać w ciągu roku. To ubranie do wyjścia a nie jakieś wyczynowe do sportów ekstremalnych.

Poza tym pytam się o jakie bo ostatnio mi powiedzieli ze z krótkim rękawem i lekkim luzem które są bardzo wygodne trafiają wiocha ze tylko podwijane
@FeyNiX: Przeczytaj ten artykuł, żeby ustrzec się najczęstszych koszulowych błędów https://mrvintage.pl/2017/08/10-najwiekszych-bledow-koszulowych.html

Na pewno odradzam Zara-zę z ich mikrokołnierzykami, które nie służą podkreślaniu męstwa.

Jaki rodzaj oraz kolorystyka jest obecnie modna w których co najważniejsze, można się pokazać gdzieś na mieście bądź na luźnej imprezie ze znajomymi.


Istotą mody męskiej jest kupowanie tylko tego co jest modne zawsze. Polecam koszule:
- jednolite (Podstawą będzie błękitna)
- w kratę Vichy (kolor możesz wybrać
@Gigant_Reakcji: z tego co tam wyczytałem to wszystkie są złe i staromodne i w ogóle wiocha. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jedynie dowiedziałem się tego ze długi rękaw jest spoko.

Ja z kolei lubowalem się w ciemnych z jasnymi wykończeniami i biała koszulka pod spodem
@FeyNiX: Widzę, że pewnie mieszkasz w UK. W takim wypadku najlepiej zainwestować w Charles Tyrwhitt. Mają na tyle klasyczne wzory, że ciężko będzie wtopić.
@Kowal04: szału to to nie robi, jedyne warte uwagi znalazłem w dziale „casual shirts”. Reszta to typowo wizytowe poza tym i tak te wzory są monotonne i powtarzają.

Sam nie wiem w dalszym ciągu czy brać z krótkim rękawem czy długim bo tez były odmienne opinie
@FeyNiX: Właśnie w tym rzecz. Wzory są "monotonne", ale przy tym uniwersalne i nie wsiowe. Z kratką, z paskami czy jodełką ciężko jest przedobrzyć.
Jasne, możesz sobie wziąć coś modnego i zabawne i kupić koszulę w baloniki albo psy jeżdżące na rowerach. Ty jednak szukasz tego

Jaki rodzaj oraz kolorystyka jest obecnie modna w których co najważniejsze, można się pokazać gdzieś na mieście bądź na luźnej imprezie ze znajomymi.

więc jednak