Wpis z mikrobloga

@Weed233: co mają trafienia do tego czy ktoś gra dobrze? Wiesz jaki % catch and shoot rzuca Westbrook? Wiesz ile z tych 3 było wide open? Nie podejmowanie prób jak jesteś co najmniej open nic nie daje.Wiem, że Phila jakoś sobie z tym problemem radzi, ale OKC to nie Sixers :)
@Matus20095: najgorszym meczem Hardena w tym sezonie było 15 pts / 5-16 vs Jazz w b2b

Trudno aby ktoś go krytykował skoro tak słaby mecz ostatnio miał 2 lata temu, a Westbrook już w tym sezonie zaliczył 4 mecz na skuteczności ponizej 20% z gry i czesto są to spore ilości rzutów
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol No sorry ale to chyba żart. Gość zdobył MVP, cały sezon gra na najwyższych obrotach. Zalicza słabsze mecze, okej, tylko szkoda, ze nikt nie wspominał o ostatnich meczach, gdzie zaliczał średnio ponad 50% z gry. Facet jest świetnym koszykarzem, dobrym i inteligentnym człowiekiem i w tym sezonie widać, ze nie poluje już na staty jak choćby rok temu. Śmianie się z Westbrooka i niedocenianie tego, ze to naprawdę wybitny koszykarz jest
Wykopek z idiotycznym nickiem nazywa gościa, który osiągnął 1000 razy więcej od niego, lamusem. Typowy wypok pelen mentalnej gimbazy.


@CaleZycieZielony: Nie wiem skąd wiesz co osiągnąłem ale wytłumaczę ci jedno:

-Nazywam go lamusem bo ma gówno we łbie a to, że ma duże umiejętności nie koliduje z tym, że zachowuje się jak idiota i ma niskie boiskowe IQ. Goś nie umie grać zespołowo w zespołową grę co udowodnił już wielokrotnie.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ja #!$%@? co wy macie w głowach xD ciekawe co by Westbrook musiał zrobić oprócz posiadania największej ilości asyst w lidze, żeby tacy jak Ty powiedzieli, że potrafi grać zespołowo. Masz jakiś lepszy stat na to? Fakt, w końcówkach meczów czasami traci głowę, ale to jest powód żeby go hejtować?

Jeżeli asysty Ci nie wystarczają to zobacz ile game winnerów rzucał on, a ile ktoś inny w tym sezonie.

W