Wpis z mikrobloga

Dlaczego #4konserwy nazywają zamachowca z Nowej Zelandii lewakiem - chociaż ten określił się jako faszysta i naśladowca Brevika? Pierwsze znalezisko które poprawnie określało zamach jako prawicowy terroryzm zostało błyskawicznie zakopane:

https://www.wykop.pl/link/4845685/prawicowy-terroryzm-w-nowej-zelandii-strzelanina-w-meczetach/

Dlaczego prawica wstydzi się swojego bohatera i chce to wydarzenie zamieść pod dywan? Przecież jego manifest to kalka tego czym prawaki #!$%@?ą główną na wykopie.

#4konserwy #terroryzm #bekazprawakow #neuropa #nowazelandia #zamach
  • 113
@precz_z_komunia: nie zauwazylem zeby strasznie jakos pisano ze byl z lewicy, jezeli opierasz swoja opinnie na zdaniu paru trolli to ciezko bedziesz mial na wykopie. Nie wiem co ma w ogole do rzeczy to czy byl z prawicy czy nie, idac Twoim tokiem myslenia to wszyscy muzulmanie sa terrorystami bo czesc z nich dokonala zamachu? To ze ktos sie zgadza z jakas czescia jego manifestu nie oznacza ze wyjdzie i bedzie
@precz_z_komunia:
on tego nie zrobil dlatego, ze byl prawakiem , tylko dlatego, ze byl widzem piediepiea
jak Eric Harris i Dylan Klebold rozjebywali szkole, to tez ludzie mowili, ze przez quake i agresje w grach

prawda jest taka, ze koles zabijal nie dlatego, ze byl prawakiem czy lewakiem, tylko ze byl #!$%@?

jak kiedys bede #!$%@? i zechce zyskac slawe zabijajac kogos, to powiedzcie mi jakiej znienawidzonej przez was grupie mam