Gorące dyskusje ostatnie 12h

Gdybyście się zastanawiali dlaczego ostatnio główna jest zalewana coraz to głupszymi i płytszymi "artykułami" typu
    Zaginęła (tu wpisz wiek) (tu wpisz imię) (tu wpisz miejscowość)
    albo
    Złodzieje ukradli z (Żabki/Biedronki/stacji paliw) dwa piwa oto ich podobizna
    czy
    Biedny (piesek/kotek) (potrącony/pobity) pomóżmy znaleźć sprawcę
    to jest to zasługą niebieskiego użytkownika o nazwie @ESKA_INFO
    Myślicie pewnie że częste pojawianie się tych znalezisk jest związane głównie z wykupieniem za rogale promowania znalezisk na głównej?
    Otóż nie do końca

Jest lepszy sposób - wystarczy by każdy pracownik utworzył sobie tu prywatne konto i w myśl idei "Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność"
    wykopywał w ciemno znaleziska celem promocji i nabijania wyświetleń. Najwidoczniej samo płacenie za promowanie treści nie wystarcza żeby dane znalezisko zostało wykopane... no kto by się spodziewał przy takich wartościowych i ciekawych treściach.

Dlatego właśnie jak wchodzi się w wykopalisko to widać dużo wysoko zindeksowanych znalezisk z domeny eska.pl W kilka minut od utworzenia zazwyczaj mają one po kilka wykopów

Z tego miejsca chciałem pozdrowić panów i panie manipulujących znaleziskami to jest:

Rafal_Strzelec - śląsk eska
    ZnawcaTematu77 - białystok eska
    andreas999 - kraków eska
    fajneznalezionew_sieci - lublin eska
    slow550 - toruń eska
    kormoran_bdg - bydgoszcz eska
    adrianna-gorzka - ta pani skupia sie tylko na wykopywaniu znalezisk kolegów (na 79 wykopań tylko jedno znalezisko bylo nie związane z eską - zapewne przez przypadek)

jest tego pewno więcej ale na chwile obecną tyle udało mi się znaleźć

A co @moderacja na to? na moje pierwsze zgłoszenie zareagowali o dziwo dobrze bo przyznali mi racje ze jest to manipulacja.... ale to by było na tyle. Zero ostrzeżeń, banów, konsekwencji.
    Z drugim już było trochę gorzej... zostało podjęte i po chwili oddane bez jakiejkolwiek reakcji.

Fajny ten wykop, taki nie za uczciwy względem reszty użytkowników i dodawanych przez nich treści... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.

#gruparatowaniapoziomu #wykop #moderacjacontent #manipulacja #oszukujo #afera
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

• odpowiedzi (34)

#p0lka wyjaśnia komentarzem co to jest cienszka praca i dlaczego każdy kto nie gibie jak fizol to oszust i zlodziej społeczny

#polska #youtube #gospodarka

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (52)