Wpis z mikrobloga

@Krs90: zainstalowałem szybkie windy ale właściwie nie wiem czy są szybkie bo nie jeździłem nimi przed tym modem :D a w sumie w dalszym ciągu jest tak, że jak wsiadam do windy to z 5-10 sekund sie jedzie(?), to działa czy nie?:D

gra cudna!
A pytanie jeszcze - bo jestem idealistą jednak a na początku dalem trochę punktów w umiejetnosci te z agresją - idzie to jakoś wycofać?
@carryON_: Wydaje mi się że tak, to była chyba norma. Nie wiem czy da się wycofać, graj jak lubisz bez wchodzenia w jakieś resety itd. tak jest najlepiej za pierwszym razem.
@carryON_: wczoraj skończyłem jedynkę którą odswieżałem sobie po 10 latach, nic się nie zestarzała, polecam dograć tekstury wysokiej jakości plus cienie.
Generalnie jedynka jest IMHO najlepsza fabularnie jeśli chodzi o wątek główny, wszystko jest świeże i człowiek wchłania ten klimat tak że ciężko się oderwać. Strzelania jest dużo, jak dla mnie zbyt dużo ale w dwójce jest go nawet więcej. Trójki nie ukończyłem bo wydawała mi się miałka ale teraz odświeżam
@Qiudo: powiem Ci, że ani trochę nie razi mnie ta grafika w jedynce - jednak jestem wychowany na starszych tytułach stąd jest dla mnie całkowicie do zniesienia. Dodatkowo nie lubię modyfikacji w grach.
Nie mam niestety do niej DLC - czy warto dokupić?
@carryON_: to tylko zwiększenie rozdzielczości tekstur ¯\_(ツ)_/¯
I chyba też zwiększenie dopuszczalnej rozdzielczości, mogę się mylić ale raczej oryginalnie wspierało tylko FullHD, a ja potrzebowałem czegos co podbije do Quada. Bo o tyle o ile granie w gorszej jakości tekstur jestem w stanie znieść, tak nieakceptowalna jest dla mnie rozdzielczość niższa niż natywna monitora bo wtedy nawet najładniejsza gra wygląda jak kupa.
Co do DLC to nie warto, są średnie przynajmniej
@Qiudo: w sumie rozdziałkę przydałoby mi się podnieść - good idea. Zrobię to dzisiaj :D

btw. ciężka ta gra, czuć ten stary klimat z gier w którym się dostaje srogi #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@carryON_: a to nie wiem bo we wszystkie mocno fabularyzowane RPG gram na Easy ponieważ bardziej od wyzwania w potyczkach cenię sobie płynność rozwoju fabuły a powtarzanie potyczek po 10 razy mocno by mi zakłóciło jej odbiór ¯\_(ツ)_/¯
Tak jak pisałem wyżej zresztą i tak moim zdaniem w Mass Effectach jest zbyt dużo walki i wolałbym więcej dialogów w wątku głównym lepiej zapoznających gracza ze światem gry a nie kolejne bezmyślne
Dobra - faktycznie fabuła wciągnęła na całego, jest wszystko idealnie gdyby nie... jazda ŁAZIKIEM PO PLANETACH

masakra, kto to wymyślił?! Jeszcze jak planeta jest plaska to pół biedy, gorzej jak Ci przyjdzie jeździć po górach, męczyć się, kombinować tylko po to by odkryć jakiś metal, katorga...

Swoją drogą mam pytanie: nic jeszcze nie kupiłem, gram tylko na tym co znajdę i uzbierało mi się milion hajsu. Co warto za to kupić i
@carryON_: a ten typek na dole statku co sprzedaje? Może on coś ma, ale ogólnie to w tej grze większość ekwipunku idzie samemu znaleźć. Ja większość kasy wydawałem na ulepszenia dla współtowarzyszy
@carryON_ w me1 kasy masz dość szybko tyle że pół galaktyki kupisz :D jazda łazikiem to dramat i na szczęście w kolejnych częściach tego już nie ma.