Wpis z mikrobloga

Ale to jest nieznośne gdy w danym meczu kompletnie nic nie możesz zrobić. Podania Ci nie wychodzą, strzały które w każdym innym meczu by weszły tutaj nie wejdą, cały czas słupki czy poprzeczki. Po prostu nic Ci nie wychodzi i to nie z Twojej winy. Nie wiem czego to jest przyczyną.

#fut
  • 3
@Quarrel: FIFA ma dodatkowy element losowości, który jest po to, żeby słabszych graczy utrzymać przy tytule. Skoro nawet w Battlefieldzie V wydłużyli time to kill, bo większość graczy skarżyła się, że za szybko giną i chcieli ich utrzymać przy tytule kosztem graczy dobrych. Bo dobry gracz będzie nadal grał, a na słabszych trzeba chuchać, żeby czasem nie przestali wyciągać kasy od mamy na FIFA pointsy czy inne lootboxy.
@Rafixo: podania to jedno , drugi temat to słupki - na 23 mecze rozegrane miałem 18 meczów z min jednym słupkiem/ poprzeczką. Do tego esencja tej gry czyli przywilej korzyści. Jestem faulowany- a piłka zostaje przy nodze moich graczy i jestem na bardzo dogodnej pozycji , sędzia odgwizduje faul i cofa akcje do faulu w okolice środka. Jestem tak rozstawiony że nie mam możliwości podać piłki do swojego. Rywal przechutuje i