Wpis z mikrobloga

Nie wiem co mnie podkusiło żeby wejść na profil fb dziewczyny w której się podkochiwałem w 3 klasie liceum. To było 4 lata temu, a mi się wydaje, że dalej coś do niej czuje mimo, że od końca licbazy widziałem ją raz na oczy. Od tego czasu nie zakochałem się w żadnej innej dziewczynie, mimo że od 6 klasy podstawówki zmieniałem obiekty westchnień średnio co 7-8 miesięcy. A wracając do tej dziewczyny, to okazało się, że ona chodzi teraz z jakimś szpetnym kucem. Może powinienem jej powiedzieć 4 lata temu co do niej czułem. Może gdybym wtedy to zrobił byłbym szczęśliwą osobą. Świetny koniec tygodnia, idę spać myśląc o tym, że dziewczyna w której się podkochiwałem rucha się z jakimś kucem. Dobranoc.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent
RobieZdrowaZupke - Nie wiem co mnie podkusiło żeby wejść na profil fb dziewczyny w kt...

źródło: comment_BGNkX5kpN44dMKjiraEIwYPyX6ihq38T.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke:
My z kumplem w gimnazjum podkochiwaliśmy się w dziewczynie która była "otaku", niespecjalnie nam to przeszkadzało, bo sami lubiliśmy anime. Zaczęło nam przeszkadzać kiedy pokazała nam swojego bloga na którym pisała opowieści o charakterze homo-pedofilskim.
Teraz jest z jakimś spierdoxem, ale cycki dalej ma nieziemskie.
  • Odpowiedz
@RatedR: Dziewczyna o której mowa we wpisie też należała i chyba dalej należy do specyficznej grupy społecznej. I nie mówie tu tylko o byciu femkucem, ale o paru innych rzeczach nie chcę dokładniej mówić co, bo boję się że ktoś pozna. W każdym razie nawet jeśli jest skrajnie #!$%@?, to nie wierzę, że związek z nią zniszczyłby mnie bardziej niż lata samotności.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke:
Ta z mojej historyjki oprócz kontrowersyjnych opowiadań, nie miała jakichś odchyłów. Powiedziałbym więcej, była miła, dobrze wychowana, świetnie się uczyła i miała niezłe plany na przyszłość, żadna karyna, tylko piękna szara myszka z niesamowitymi cyckami, ale wtedy ten jej blog mnie trochę przytłoczył. Dzisiaj by mi to niespecjalnie przeszkadzało, bo w sumie #!$%@?, szczególnie, że te historyjki nie miały mega erotycznego zabarwienia i były na bazie postaci z jej ulubionych
  • Odpowiedz