•  

  #f1 I tak chyba największy smutek odczuwa Ricciardo, ciekawe czy doskonale wiedział, że Renault nie będzie się praktycznie liczyć, czy jednak myślał, że zbudują zajebiste auto którym będzie się bił o TOP 5? No i te silniki Hondy w RBR ᕦ(òóˇ)ᕤ

  •  

   @janooshsracz: Bał się że skończy jak Alonso.

  •  

   @Gusmag: Moim zdaniem powrót ALO za Sainza w przyszłym sezonie możliwe. Cieszę się bardzo, że Torpedo zdobył punkty, bardzo niedoceniony kierowca.

  •  

   @janooshsracz: Ciężko gdybać, jak Mclaren rozwinie ten bolid na przestrzeni roku i wejdzie do walki z top 6 to może może. Mu się pewnie nie chce znów walczyć o pietruszkę.

  •  

   @Gusmag: Dla mnie to był pod względem umiejętności najlepszy kierowca w stawce ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ktoś mi teraz jednak może wypomnieć sezon ze świeżym HAM w McLarenie :/ Moim zdaniem ALO zasłużył na więcej tytułów no ale cóż (╥﹏╥)

  •  

   @janooshsracz:
   Moim zdaniem na pewno zakładał Top 5. Renault to fabryka i tyle w temacie.
   Biorąc pod uwagę to jak jeździł na tle Maxa (kwalifikacje trochę gorsze, ale za to wyścigi z głową i punkty w kieszeni, wyprzedzanie jak Max albo i lepiej bo przekalkulowane), nie dziwię się, że chciał więcej kasy.
   Daniel to był idealny poster boy Red Bulla. Wizerunkowo idealnie w ich typie. Młody, uśmiechnięty, lekko bananowy, Californication i filtr z insta. Gasly przy nim to mydło.
   Bardzo go niedoszacowali moim zdaniem.
   Jak to Robert ostatnio powiedział, "Renault to poważny zespół środka stawki".
   Odpowiedź na pytanie...
   "lepiej jeździć w środku stawki w poważnym zespole, być traktowanym jak gwiazda i mieć płacone adekwatnie do uzyskiwanych wyników"
   czy...
   "mieć szansę na 3cie miejsce o ile zespół odniesie porażkę w faworyzowaniu Maksa i być traktowanym jak pies, codziennie oglądać mordę szefa, który udaje, że nie wie ile jesteś warty dla firmy"
   Jest moim zdaniem jasna.

  •  

   @GhostTrick: Top 5 to będą mieli. Ale RIC zakładał zdecydowanie więcej niż tylko punktowanie.

   W Redbulli dobrze znali wartość Riccardo po prostu Verstappen jest lepszy. Ric nie chciał być drugi, a do tego masa niewiadomych zmiana na Hondę, a Renault dawało dużo dobrych znaków. No ciekawe zobaczymy w polowie sezonu

   +: Garw0n
  •  

   @janooshsracz: To pierwszy wyścig sezonu, jeszcze dużo przed nami. Wystarczy sobie przypomnieć zeszły sezon Red Bulla, co się działo w pierwszej połowie i co się działo z bolidem RIC później. W F1 nic nie stoi w miejscu, to że jeden wyścig się nie udał nic nie znaczy i nigdy nie znaczyło.
   Równie dobrze Renault może w przyszłym sezonie stworzyć bolid który będzie zmiatał Red Bulla, nigdy nie wiadomo.

Gorące dyskusje ostatnie 12h