Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (44)

Kurwa co za rak na olx. Kupuję PS4 PRO, znalazłem gościa co mieszka nawet blisko, patrzę na cenę i nie dowierzam 2000zł. No ale może daje coś niesamowitego, sprawdzę.

Oczywiście w opisie standardowe "używana pół raza, w zasadzie to kupiłem po to aby sprzedać". Co w zestawie zapytajcie? Otóż oczywiście wyszczególniona instrukcja, rachunek, dokumenty jako 3 osobne pozycje xD, do tego pad, RdR 2, jakieś 2 indyki i ugotowani 2.

I on w tym opisie pisze, że to jest warte 2600. No załamałem ręce, no ale typ mieszka blisko.

Niby cena bez negocjacji. Jest jednak tak niedorzeczna, że chyba nie będzie nietaktem jak jednak zapytam czy to jest cena ostateczna?

Ewentualnie może ktoś ma ochotę sprzedać, odbiór osobisty w #poznan

#pdk #ps4
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

Po tylu latach przyjmowania w poradni nadal rozbrajają mnie małżenstwa w wieku ok 60 r.ż., które przychodzą wspólnie do poradni (pacjent - mąż, często pierwszy okres częstszych wizyt u lekarza).
    Absolutnie nic w tym zabawnego, że ktoś potrzebuje duchowego wsparcia podczas wizyty.
    Ale czesto wygląda to jak w poradni pediatrycznej. Rodzic z małym dzieckiem, zaciagnietym siłą do lekarza:

- Kiedy ostatni raz był PAN w poradni?
    - Paani on nie chodził nigdzie.
    - Przyjmuje PAN leki z karty?
    - Jak mu przypomnę to bierze.
    - Pali Pan papierosy?
    - Po operacji nie palił, ale teraz znowu po kryjomu.
    (Tu zazwyczaj po raz pierwszy słyszę głos pacjenta-męża, wyrażający oburzenie).
    - A jak się PAN dziś czuje?
    - No dzisiaj od rana jakiś taki słabszy jest.

Wczoraj dzień w poradni, 4 takie pary pod rząd.

#medycyna #lekarz #zdrowie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (76)