Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Japierdole... Wspollokatorki nie bedzie na majowke, a ja bede mieć okres. Jak tak dalej pojdzie, to niebieski w koncu mnie zostawi (mialam okres na sylwestra, na wyjezdzie na mazury, i w innych sprzyjajacych okolicznosciach, niebieski pewnie mysli ze się wykrecam okresem caly czas).
  Nienawidzę być kobietą. Bog mnie pokaral.

  #problemyrozowychpaskow #przegryw #seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski pokaż całość

  odpowiedzi (172)

 • avatar

  Co mój pies odjaniepawlił dzisiaj xD. Moja różowa wzieła go na spacer na polanę obok miejscowego amfiteatru, tak by mógł sobie pobiegać swobodnie nocą gdy nie ma ludzi (wiecie smycz, kaganiec, mandat - te sprawy). Nagle zobaczyła jak będąc od niej w sporej odległości coś zaczyna obwąchiwać i trąca łapą z charakterystycznym zaaferowanym szczekiem. Od razu zorientowała się, że znalazł jeża (ostatnio jest ich masa w okolicy naszego domu), więc pospieszyła by go odciągnąć od przestraszonego zwierzaka. Zanim podeszła do naszego psiaka zdążył się wypiąć i postawić na biednym jeżyku klocka xD. Co ten pies to ja nie wiem xDDD.
  #heheszki #smiesznypiesek
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Właśnie się dowiedziałem, że niektóre kobiety wymuszają na swoich facetach zaręczyny, byle nie odstawać od reszty swoich koleżanek XDD
  Kuhwa, ten świat jest pojebany
  #zwiazki

  odpowiedzi (75)