•  

  #ekstraklasa #pilkanozna
  Mamy temat Nawałki, jakości piłkarzy, ilości kibiców, budżetów, transferów... Mówi się teraz, że piłkarzy Lecha wywalić bo słabi itp. Pytanie co jest ważne w piłce nożnej? Na czym to wszystko polega? Na czym polega fenomen Piasta Gliwice? Na czym polega fenomen Rakowa? Na fenomenalnych piłkarzach? Zajebistej bazie treningowej? Może wybitnych trenerach i masie kibiców na stadionie? Czy Lech ma gorszych pilkarzy niż Piast czy Raków? Tak samo jak selekcjoner kadry powinien mieć masę charyzmy i wzbudzać szacunek piłkarzy tak się okazuje, że w tej kwestii też mamy problem z doborem odpowiedniej osoby... dlatego Fornalik okazuje się być świetnym trenerem, a przy okazji słabym selekcjonerem.

  •  

   @Maver87: Wiele czynników składa się na końcowy sukces.

   Warto zwrócić uwagę, że Waldek pracuje w Gliwicach od września 2017 r., a więc przyszedł zdecydowanie wcześniej niż Nawałka w tym sezonie do Lecha, a mimo to Piast w poprzednim sezonie z trudem utrzymał się w Ekstraklasie.

   Probierz również bardzo długo odsiewał ziarno od plew.

   Nie chcę bronić Nawałki, ale skoro pod wodzą kolejnego szkoleniowca Lech cierpi na podobne objawy, to jest raczej znak, że problem leży gdzieś indziej. Być może drużyna jest kiepsko dobrana pod kątem charakterologicznym?

Gorące dyskusje ostatnie 12h