Wpis z mikrobloga

Wy to jesteście wychodki. Ktoś coś powie na wykop argumentując to a wy jak banda bachorów wrzucacie milion screenów i jedynie co potraficie napisać to "KRASNAL OGRODOWY" gdzie sami macie pewnie poniżej 160 cm nie mówiąc już o tym, że wzrost, wygląd nie ma nic wspólnego z charakterem i czyimś zdaniem. Wasze posty pokazują, że wykop jest pełny zakompleksionych, tępych bez zdania debili których pancze dotyczą was samych. I, żeby nie było nic nie mam do tej strony bo w końcu sama mam tu konto, ale czasami jak się wchodzi na ten wykop i widzi takie posty to aż żenada sięga zenitu.
#danielmagical #bystrzaktv #patostreamy
  • 10
@DarkWina: Co ty się tak odpaliłaś ? Lewa nowa i te sprawy ?( ͡º ͜ʖ͡º)

Wyjaśniłbym, jaki jest Bystrzak, ale zaraz byłoby " uu jaki ból dupy uu" ¯\_(ツ)_/¯. Oczywiście nic nie mam do bystrzaka, trochę go poniosło z tym wrzucaniem wszystkich do jednego wora.
@Tyskie550ml: Kolego ja mam nerwy na wodzy. W moim poście nie ma ani jednego przekleństwa, jest to po prostu post który opisuje ten wykop argumentując własne zdanie. Jak ktoś nie ma poniżej 13 lat czy nie jest wychodkiem bez mózgu to zrozumie;')
@Mr_Squno: Ale to nie chodzi o to jaki jest. Przecież można go nie lubić, chodzi ogólnie, że jak ktoś ciśnie wykop to ludzie wstawiają milion screenów i zamiast jakieś sensowne argumenty czy zdanie to jest wjeżdżanie na wygląd, wzrost i pancze typu "nie ma znajomych. Wykop to strona którzy tworzy jedność, dlatego mówi się ogólnie i wychodzi wrzucanie każdego do jednego wora. Nie raz na strimie mówił, że nie mówi o
@DarkWina: No cóż, każdy ma swoje zdanie na ten temat. Są tacy którzy trollują, a inni biorą na poważnie, a jeszcze inni mają to gdzieś.

On sam, jak i jego widzowie też nie są normalni skoro od 2 lat wysyłają hajs, w którym wyzywają siwego albo tajfuna. Co mam powiedzieć ? Taki jest wykop ¯\_(ツ)_/¯
@DarkWina: Ameryki nie odkryłeś. Większość osób jest tutaj anonimowo. Pewnie na facebooku mają zdjęcia i relacje jacy to oni są szczęśliwi a na wykopie niestety wylewają swoje gorzkie żale i frustrację. Całe szczęście poznałem tutaj też masę wartościowych i fajnych osób. Więc nie jest aż tak źle. Najgorzej, że dużo osób założyło tutaj konta gdy dowiedziało się o mirko na strimach u np. Daniela Magicala stąd też zrobił się większy rak.