Wpis z mikrobloga

Siema @Traficar - jak każda nowoczesna firma w dzisiejszych czasach nie reagujecie na zgłoszenia użytkowników aż wam się zacznie robić smród w mediach społecznościowych, więc czas by moje trzecie zgłoszenie na ten temat do tychże mediów trafiło.

W Sopocie, przy Lidlu na Al. Niepodległości 697, jakieś dzbany notorycznie zostawiają sobie auta na płatnym parkingu, zabierając bilet i tak blokując auta dla innych. Teraz stoi tam zablokowane auto o nr bocznym 930. Zgłaszałem ten parking do zablokowania już dwukrotnie na waszej infolinii, raz nawet tracąc pieniądze, bo zostało mi zasugerowane że bilet pewnie jest w środku i mam wynająć auto by nim wyjechać. Biletu nie było, kasy mi nikt nie oddał.

Czy mogę liczyć że w końcu się tym zajmiecie? Czy po prostu mam przestać używać waszej usługi?

#sopot #traficar #carsharing #trojmiasto
Pobierz q.....q - Siema @Traficar - jak każda nowoczesna firma w dzisiejszych czasach nie rea...
źródło: comment_k77Uh7Nbj7d6ChNNvOQVOsgw47qmtKRb.jpg
  • 23
@qwarqq: to teraz @Traficar się dogada z lidlem czy kto tym zarządza, że albo auta będą wyjeżdżały bez biletów (akurat) albo czerwony prostokąt - co będzie biło w uczciwych ludzi jadących na zakupy na pół godziny. Lub prościej: to auto "nagle" będzie musiało jechac na serwis ( ͡° ͜ʖ ͡°), pracownik techniczny zapłaci tę karę, a wtedy przerzucą na gościa, co zabrał bilet. Jeśli to jeden cymbał,
@ostulemijo: Proćz tego co powiedział @deptacz_gnoju (robiłem to z 10 razy pod castoramą) dodam jeszcze od siebie, ze dookoła tego Lidla jest kilka miejsc, gdzie można komfortowo stanąć i użyć auta do zakupów. Ale jak chcesz sobie zablokować auto, to blokuj je w aplikacji i płać za to, a nie stawiaj na całe dnie na parking strzeżony, tym samym blokując za darmo auto dla innych. To jest nawet w regulaminie usługi
@qwarqq: chodzę tam na Calypso, nieraz chciałem wracać TC np. z większymi zakupami z Lidla i sytuacja dokładnie taka jak opisujesz. Ale akurat to co mówisz, że miejsc sporo - niby tak, ale tam przy torze gokartowym i SKM parking również jest płatny. Raz tam stanąłem swoim autem to jakiś dziad podbiegł w 20 sekund i dosłownie kazał mi #!$%@?ć