Wpis z mikrobloga

Dawno mnie nie było (bo mnie dysk SSD w lapku wzioł i umar i próbuję go przywrócić (lapka) do stanu używalności). Taka ponad dwutygodniowa przerwa od wykopu dobrze robi na mózg więc polecam.

Dzisiaj mam otwarcie wystawy na której będzie można zobaczyć moje fotografie (pic rel)
Wystawa będzie trwać do Piątku i stresuje się jak pieron także dajcie kilka plusów na odwagę.

Poza tym jestem po rozmowach z grupą ludzi zarządzających filiami bibliotek w #leicester i póki co 5 bibliotek potwierdziło zainteresowanie wystawieniem moich prac z innego projektu fotograficznego (opuszczone wózki sklepowe/śmieci) (więcej tutaj w tym wpisie i innych wcześniejszych ).

Tak więc prawdopodobnie w połowie maja moje zdjęcia będą wystawiane w kilku miejscach w Leicester. Pełnej listy miejsc i dat jeszcze nie mam ale poinformuję jak już wszystko będzie wiadomo.

Pozdrawiam.

#fotografia #uk #tworczoscwlasna #pokazmorde #namarinwuk #leicester #chwalesie #unaswuk #emigracja #namarincontent
Pobierz Namarin - Dawno mnie nie było (bo mnie dysk SSD w lapku wzioł i umar i próbuję go prz...
źródło: comment_Jv2wthyBK3oDVaoeOBPVCNwpFI0cjLGJ.jpg
  • 1