Gorące dyskusje ostatnie 12h

#rozdajo
    Samsung Galaxy Fold miał się ładnie rozkładać, ale na razie tak się złożyło, że Samsung się na nim wyłożył :( No cóż, nie samymi smartfonami za 10 000 PLN człowiek żyje. Mam dla kogoś z Was Motorolę Moto e5 Play. Tani telefon, który mimo tego powinien działać dość dobrze, bo pracuje pod kontrolą Androida Go. Może nie obiekt westchnień geeków, ale dla mamy/taty/dziadka/młodszego rodzeństwa będzie pewnie okej. MA NAWET DOTYKOWY EKRAN. Nowy, nierozpakowany, 100% legit. Losowanie jutro o 12:00.

Jeżeli wyjątkowo chcielibyście zrobić coś prócz kliknięcia plusa lub interesujecie się smartfonami nie tylko wtedy, gdy ktoś akurat rozdaje je za darmo: będzie mi miło, jeśli obejrzycie ostatnie filmy na moim skromnym kanale:

5 mitów o aparatach w smartfonach, czyli po co Ci te megapiksele
    Komentarz o aferze związanej z Galaxy Foldem, gdzie wyjątkowo nawet bronię Samsunga

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka, hehe

#smartfon #youtube #technologia
    pokaż całość

odpowiedzi (39)

Nauczyciele zrobili wszystko zgodnie z prawem, zapowiadali strajk od dawna rząd nic nie zrobił. Teraz nauczycieli się gnoi i wiesza. Mówi, że wzięli maturzystów jako zakładników.

Chyba wszyscy zapomnieli o tym jak pielęgniarki odchodziły od łóżek pacjentów. Podkreślam słowo od łóżek pacjentów. Ludzi chorych.

#strajknauczycieli

odpowiedzi (121)

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
    pokaż całość

odpowiedzi (360)