Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (13)

Miruny, potrzebuję programu na windowsa, który będzie nagrywał kamerką z laptopa w taki sposób jak wideorejestratory samochodowe, albo robil zdjęcia np co sekundę. Wystarczy, żeby nagrywał 30 min dziennie, jak wychodzę pod prysznic.
    Wiem jak to brzmi, ale współlokatorka mi wchodzi do pokoju jak jestem pod prysznicem i prawdopodobnie kradnie kasę z portfela. Chce ją przyłapać, żeby mieć twardy dowód, a lapek jest zawsze otwarty i widzi caly pokój.

Macie jakies fajne pod ręką?

#windows #programy #komputery #pytanie
    pokaż całość

odpowiedzi (91)

Jak mnie bawią te filmy youtuberek z ich poranna rutyna XD
    Obowiązkowe elementy każdego to:
    1. Budzą się piękne, wypoczęte a skrzaty zrobiły im lekki make up no make up.
    2. Pierwsze co robią po przebudzeniu to rozsuwają zasłony i kontemplują w ciszy początek dnia: koniecznie słonecznego.
    3. Siku nie muszą.
    4. Czas na śniadanie, jak codziennie będą to wegańskie łuski smoka z jarmużem skąpanym w łzach niemowlaka na fancy talerzu (10% zniżki z linku w opisie).
    5. Codzienna pielęgnacja koniecznie szczoteczka foreo luna (10% zniżki z kodem RobieToZaFree)
    6. Tv Mango kosmetyków totalnie nie sponsorowanych.
    7. Słodkie ujęcie na mieszkanie kawy, w tle leżą tulipany bo każdy ma kilka tulipanów luzem na stole.
    8. I to koniec kochani zostawcie suba, łapkę w górę i dzwoneczek baaaaj

(-‸ლ)
    pokaż całość

odpowiedzi (58)