Wpis z mikrobloga

Czaicie, że w całym filmie Kapitan Marvel nie jest tak nazwana? XD

Carol przez cały film ma taki sam wyraz twarzy, Bree jest mdła. Po tym jak jej wspomnienia są przywrócone (co z resztą dzieje się za szybko) powinna być bardziej emocjonalna co nie? Gówno prawda przez cały film czasami się uśmiechnie i ma ten stoicki wyraz twarzy.

Wgl ojciec jej zabronił jeździć na gokartach po tym jak się rozwaliła XD

Film pokazuje, że jedyne co potrafi to strzelanie tą całą energią z silnika Mar-Vell (nie żartuje, to imię postaci z filmu) , po zdjęciu blokady bez większych problemów lata jak Superman i UWAGA niszczy kilka-kilkanaście rakiet za pomocą jednej....mam flashbacki z tlj.

Ten film nieźle rozbudowuje lore w MCU bo Kree i Skrulle. Gówno prawda

Zacznę od Kree - widzimy ich wielkie społeczeństwo, przez chyba mniej niż minutę, są zaawansowani technologicznie i rządzi nimi sztuczna inteligencja, są na wojnie ze Skrullami ale nie dostajemy żadnych szczegółów dopóki po pierwszej połowie Talos wyznaje jak jest naprawdę. Cały bullshit ze zniszczeniem planety bo nie chcieli się do nich przyłączyć, aż się cieszę, że Ronan nimi zawładnął. Przez tyle lat imperium zdolne zniszczyć planety nie jest zdolne wybić garstki obcych XD Cóż za świetni antagoniści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skrulle - przez pierwszą połowę filmu mają być antagonistami, a są strasznie niekompetentni. Nie powodu aby być do nich negatywnie nastawionym bo nie stanowią wielkiego zagrożenia. Co z tego, że potrafią się zmieniać w inne stworzenia skoro szybko są odkrywani, wgl Talosa jako szefa Fury'ego od razu rozpoznałem po głosie.

Wgl Fury zachowujący się jak nastolatek, co chwile tryskający humorem co nijak nie współgra z nim 10 lat później i mam uwierzyć, że doświadczony żołnierz i szpieg tak się zachowuje i traci oko w tak #!$%@? sposób jak zabawa z kotem?

Avengers Solo #pdk
ładnie go odmłodzili tym CGI - tu pochwale.

Scena na statku - ,,też mam krew na rękach" - czemu nagle film chce edukować widza? Nie ma powodu aby czuć coś gdy
Talos spotyka swoją rodzinę bo przedtem w filmie nie ma takiego wątku.

Jude Law jest w końcu rywalem/nauczycielem/opiekunem czy dowódcą Carol bo już sam nie wiem?

CGI latającej Carol w jej stroju - o matko czy to Black Panther vs Killmonger?

Temu filmowi udaje się zrobić z Ronana jeszcze bardziej płaską postać niż był w Guardians of the Galaxy. Jego czarny przydupas jest nawet w tym filmie jako kumpel z drużyny Carol, co za zbieg okoliczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Soundtrack ssie, nie pamiętam nic.

Co z tego ten film tyle zarobił? Popularność nie jest wyznacznikiem jakości.

Ten film jest tak #!$%@?, że mam gdzieś czy komuś zaspoilerowałem.
#marvel #film
  • 4
CGI latającej Carol w jej stroju - o matko czy to Black Panther vs Killmonger?


@Trajforce: To już standard w marvelach w antmanie i osie było podobnie, produkują filmy taśmowo i ILM nie ma czasu na dopracowanie efektów bo postprodukcja trwa parę miesięcy i muszą pracować nad kilkoma filmami naraz. Próbują też zaoszczędzić na CGI bo gaże aktorów i koszty marketingu coraz bardziej kosmiczne są.

Zacznę od Kree - widzimy ich