•  

Jak mnie wk0rwiaja tacy ludzie jak ta blondyna w tych dresach w panterkę

- byłam w "jukej 12 lat"
    - nie mam czasu jeść w domu więc jej na mieście
    - jadę szybkim pociągiem do pracy żeby się nie spóźnić albo jak zaśpię - do pracy mam na 10.........
    - mieszkam w "8 sektorze" ale przez 12 lat nie sprawdziłam w KM ile mam do centrum miasta bo po ch0j - ważne że wie , że ma szybką ciuchcią 19 minut...
    aaa i kwintesencja jej osoby:
    - mam "magistra" [K...rwa studiowałem na kilku uczelniach i każda skończyłem - teraz jestem na WSiZ gdzie żeby mieć magistra, wystarczy chodzić na zajęcia.... zresztą k0rwa znając takie tępe dzidy jak ona, to ma magistra z makijażu albo pedagogiki na prywatnej uczelni, gdzie na zaliczenie przedmiotu muszą narysować obrazek, zagrać kołysankę na instrumencie albo przygotować jakąś zabawę dla dzieci]
    A zapomniałem dodać, wielka karierowiczka - bo robi paznokcie, tańczy na rurze, sprzedaje w butiku w londynie
    Ja pi3rdole........................................................................................
    #bigbrother

•  

nie mam czasu jeść w domu więc jem na mieście
      Czemu to się w ogóle znalazło w tym zestawieniu? Wkurwiają cię ludzie stołujący się na mieście?

•  

@samuraj24 w czym problem? Nie było tak zawsze, że do takich biorą jedną tępą blondynce z wielkim ego i uważająca się za naj, naj.... Jakiegoś przypakowanego faceta, jednego modnisia lowelasa itd.

•  

@kraglapyrka: wk0rwa mnie to że babka, której jedynym obowiązkiem [prawdopodobnie] jest chodzenie do roboty - twierdzi, że z powodu braku czasu musi jeść na mieście... Gdzie jedynym powodem, jedzenia na mieście jest jej lenistwo i pokazanie jaka ona jest "glamur"

•  

@samuraj24 ona ma magistra ze srania do ryja i robi paznokcie w uk ale jest szczesliwa, a ty nie jestes

•  

@samuraj24: No i dobra? Każdy żyje jak chce a jak Cie boli to nie oglądaj. Widać dobrze jej się wiedzie i nie narzeka a Ty pewnie od pierwszego do pierwszego

•  

@Oskins: nie żyję od pierwszego do pierwszego, zarabiam żałosne 6 tys na rękę - gdzie mam taką odpowiedzialność, że aż śmieszne to co zarabiam - no ale ch0j. Tylko poprostu mnie boli, że ja muszę w swoją pracę wkładać połowę życia znajdując jeszcze czas na rodzinę i inne obowiązki, a tępa lampada twierdzi, że ona niema czasu bo musi do pracy dojechać 19 minut szybką ciuchcią - gdzie jedynym jej zmartwieniem jest to, że klientce się nie spodoba wzorek na paznokciach... a pewnie zarabia 3 razy tyle co ja. Nie mam zamiaru się przeprowadzać do innego miasta, bo po prostu się dusze w większych miastach i zbyt wk0rwiają mnie te lemingi na ulicach.

•  

@samuraj24: spoko, tez mnie tacy ludzie wkurwiają wiec popieram post OP’a. Już się selekcjonuje sprrmiarstwo które będzie mówić „nie podoba się nie oglądaj”. Po to jest ten program, żeby pojawiały się między innymi takie opinie.

+: Mihau88
    •  

@samuraj24: xD i masz czas na oglądanie takich gówien? Ogarnij dupę. albo jak ty byś to napisał pewnie d00pe.

•  

@samuraj24: ale ty jestes idiota XDDD. Co cie obchodzi co ludzie robia w swoim zyciu i jak wykorzystuja swoj czas? Widac ze masz w sobie 90% polaka, ktory patrzy tylko jak zyja inni. Miej wyjebane na innych ludzi i zajmij sie swoim zyciem aby tobie bylo jak najlepiej

•  

@lubie-solnik: jak by wszyscy ludzie mieli wyjebane tak jak ty na wszystko. TO potem każdy by popi3rdalał po ulicy z koszulkach z adolfem hitlerem albo papieżem w przebraniu kotka z napisem JAN PAWEŁ 2 RUCH.. MAŁE DZIECI. No oczywiście najlepiej mieć wszystko w dupie i za 50 lat obudzimy się w kraj0 pełnym p0jebów i zwyroli.

•  

@samuraj24: XDDD. Jak cię tak czytam to jesteś nawet bardziej odpychający niż opisana przez ciebie typiarka. Taki typ człowieka jest najgorszy. Literalnie napisałeś, że cię boli, że ty musisz pracować, a przecież ona również pracuje, co sam przyznajesz. Co z tego, że ma lżejszą prace niż ty? Tak się ustawiła. To nie jest tak, że dostajemy pracę z przydziału z góry, prawda? Zrobienie paznokci hybrydowych ze zdobieniami to jest około 1.5h. Więc jeśli przyjmuje powiedzmy 6 klientek dziennie to tak jak ty "poświęca pół życia pracy".
      Laska jest jak to mówisz tępą lambardziarą, a jednak lepiej poszło jej ustawienie się w życiu niż tobie, co sam przyznałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°).

•  

@kraglapyrka: to tak jak byś napisała:
      - dawanie dupy przy normalnej aparycji to dobre pieniądze, która też pochłaniają życie bo ma godzine na klienta - no ustawiła się lepiej od ciebie bo zarabia więcej.
      - co mogę się spodziewać od różowego paska
      Jak byś umiała czytać ze zrozumieniem to chodzi mi o to;
      "że w tym kraju, wymagająca praca nie jest nagradzana - i ja muszę o mojej pracy myśleć po pracy zarabiając śmieszne 6 tysięcy, gdzie jakaś debilka robi pazury za 10 tysi w LONDYNIE - twierdząc, że k0rwa nie ma na nic czasu bo do pracy ma na 10!!!! (dziesiątą!!!) -
      - i osobo z IQ na poziomie śledzi w śmietanie - poświęcanie się pracy nie mam na myśli "klientka zabiera 1 godzine ma 8 klientek - więc pracuje 8 godzin". Tylko 8 godzin roboty, gdzie potem w domu myślisz o róbcie, szkolenia, doszkalanie się po co chwile nowe rozwiązania są, odpowiedzialność karna itp. No ale taki bukszpan jak ty pewnie napiszę - to zmień robotę - sorry nie jara mnie pracowanie w korpo w warszawsce, stanie w korkach po 2 godzinny dziennie i życie za ceglanym murem - więc mimo mojego ch0jowe życia wole pracować tam gdzie pracuje za marne 6k ale przynajmniej żyć w małym spokojnym mieście gdzie;

•  

@samuraj24: Czy ty właśnie porównałeś uczciwą pracę w szalenie szybko rozwijającym się sektorze beauty do prostytucji? XDDDDDDD #thebestofmirko
      Żadna różnica, czy masz do pracy na 6 czy na 10 - to ile masz czasu dla siebie determinowane jest przez to, ile godzin spędzasz w pracy. Naprawdę wyobrażasz sobie kosmetyczkę pracującą o 7? Kto o 7 przychodziłby do niej na te paznokcie? Pracuje w godzinach, które są dostosowane do specyfiki branży. To, co mówisz to żaden argument. Może zaczynać o 10 i kończyć o 20 i pozostaje jej tyle samo czasu dla siebie co osobie zaczynającej prace o 7 i kończącą o 17.
      Zarzucasz mi brak logicznego myślenia, samemu prowadząc dyskusję w ten sposób. Przezabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Naprawdę, taka stereotypowa Karyna od paznokci czy Seba z taśmy produkcyjne, są ludźmi dużo bardziej przystępnymi, niż taki frustrat, który będzie wylewać żale i nazywać wszystkich wokół bukszpanami, bo zarabiają więcej niż on przy mniej odpowiedzialnej pracy. To, że taka tępa szmula, jak twierdzisz, ma lepiej niż ty, przy, podkreślam, uczciwej pracy i utrzymywaniu się samemu, świadczy tylko i wyłącznie o tobie.

•  

@kraglapyrka: zapomniałeś dodać, że ta tępa dzida:
      - pracuje za granicą w LONDYNIE (więc tam byle gówno zarabia tyle co ja)
      - zresztą k0rwa co ja się będę kłócił; oglądnij sobie fragmenty z nią i jej wypowiedziami i tyle,jak powiedziałem wcześniej smuci mnie że takie gówno umysłowe i kulturowe jak ona, za granicą ma życie usłane różami, gdzie taki inteligentny, ciężko pracujący mireczek jak ja ma w polsce gehennę. Gdzie potem takie gówno wraca do polski i ma się za "biznesłumen" i damę nad damami, bo zarabiała więcej niż inni w polszy.
      - no co do tej prostytucji, poprostu twoje porównanie było zjebane i na poziome umysłowym rozwielitki. Przedstawiasz to tak jak by, osiągnęła taki sukces, że ja pi3rdole - no spoko. Też mam w hoy znajomych dziewczyn co robią "masaż rehabilitacyjny" w norwegii, anglii i zarabiają za wizytę takie hajsy co ja dostaje tutaj za 3 dni roboty. Więc porównujesz "moją" robotę do jakieś "nazwijmy to robótki ręcznej" - gdzie jest praktycznie zerowa odpowiedzialność, reasumując jeśli ciebie zadawala piniądz - no to faktycznie osiągniecie godne podziwu. Tak, wiemy z twoim tokiem myślenia, że światem króluje piniądz więc tylko korpo warszawka - ale zdecydowanie wolał bym umrzeć jako osobą, która coś w życiu przekazała w życiu swojej wiedzy niż umrzeć jako królowa puder róż która żyła w niczym się nie przejmując bo robiła paznokcie bogaczom z londynu.

•  

@samuraj24: ale z ciebie "j3bany" (xD) frustrat xD nie znasz jej planu dnia ale wysmiales ze je na miescie z braku czasu. a zmartwienie, ze klientce sie nie spodoba wzorek to duze zmartwienie bo taka klientka nie wroci co sie przeklada na brak hajsu. no ale chuj, tylko Ty masz odpowiedzialnosc w pracy.

pracuje za granicą w LONDYNIE (więc tam byle gówno zarabia tyle co ja)

@samuraj24: no shit. nie zartuj, ze w krajach w ktorych jest wieksza sila nabywcza pieniadza mozna zarobic wiecej. Do parlamentu z takimi inteligentami!
      obrazasz jakas randomowa laske tylko dlatego, ze ma lepsze zycie niz Ty, jednoczesnie nie chcesz zmieniac nic w swoim zyciu bo jest chujowo ale stabilnie. janusz pełną gębą.

•  

@MangoZjem: ty tak seriooo czy faktycznie jakiś udar ??

- według ciebie każda randomowa laska:

- jest w programie dla debili
      - ubiera się w panterkę jak totalny szmulson
      - jest z "jukej"
      - i za każdym razem jak ktoś jej wytyka braki intelektualne to mówi, że ma magistra ??

A co ty pi3rdolisz teraz o sile nabwyczej to ja tego nie rozumiem, tak samo jak chuj0w0 ale stabilnie - to że mam jak dla mnie ch0jowa pracę to znaczy że mam spi3rdalać do warszawki - bo lepszej u nas na pewno nie dostanę ? I tylko dlatego, mam spi3rdalać bo zarabiam tyle a wiem że mógł bym więcej - ale mam nie patrzyć na to, że wk0rwiają mnie duże miasta i lemingi żyjące w nim.

Zresztą kolejny bukszpan to co my gadamy, cała gówno burza jest o mentalności człowieka - Tak wk0rwiają mnie takie ameby umysłowe, co wyjadą za granicę do ładowania kartonów na pułki i wracają tutaj mając się za super biznesmenów - bo wybudowali sobie dom w polsce i czekają tylko na zagraniczną emeryturkę ? - to po ch0j wracają jak się im tak dobrze żyje .

•  

- jest w programie dla debili

@samuraj24: a Ty ten program ogladasz. wnioski wyciagnij sam

- ubiera się w panterkę jak totalny szmulson

@samuraj24: co Ci do tego jak ktos sie ubiera xD

- jest z "jukej"

@samuraj24: no i?

- i za każdym razem jak ktoś jej wytyka braki intelektualne to mówi, że ma magistra ??

@samuraj24: to jedyny aspekt za ktorym moge sie z Toba zgodzic - magister o niczym nie swiadczy chyba ze na jakiejs prestizowej uczelni

A co ty pi3rdolisz teraz o sile nabwyczej to ja tego nie rozumiem

@samuraj24: a to ze Cie wkurwia, ze ona wiecej w uk zarabia niz Ty w polsce. byle robol zarabia tam wiecej bo wlasnie jest wieksza sila nabywcza

to że mam jak dla mnie ch0jowa pracę to znaczy że mam spi3rdalać do warszawki - bo lepszej u nas na pewno nie dostanę ? I tylko dlatego, mam spi3rdalać bo zarabiam tyle a wiem że mógł bym więcej - ale mam nie patrzyć na to, że wk0rwiają mnie duże miasta i lemingi żyjące w nim.

@samuraj24: no tak, bo w polsce sa tylko dwa miasta - twoja wiocha i warszawa. nikogo nie obchodzi, ze wkurwiaja cie ludzie. albo idz do specjalisty albo z tym albo zyj szczesliwie w swoim spierdoleniu

Tak wk0rwiają mnie takie ameby umysłowe, co wyjadą za granicę do ładowania kartonów na pułki i wracają tutaj mając się za super biznesmenów - bo wybudowali sobie dom w polsce i czekają tylko na zagraniczną emeryturkę ? - to po ch0j wracają jak się im tak dobrze żyje .

@samuraj24: a mnie wkurwiaja ameby co tak chca bardzo zyc w ojczystym kraju a nie umieja sie nawet poslugiwac ojczystym jezykiem xD poza tym to w koncu ładowanie kartonow czy robienie paznokci? bo troche błądzisz.

Ciebie wkurwia to, ze ktos byl sprytniejszy od Ciebie i znalazl lepszy sposob niz ty na zycie. Ze to ty jestes tym sasiadem ktory ma gorzej xD nic wiecej

•  

@MangoZjem: k0rwa serio, kurwa serio .... niechec mi się tego gówna czytać odniosę się do jednej rzeczy:

"CO CI DO TEGO JAK KTOŚ SIĘ UBIERA"

K0rwa ja pi3rdole: bo może nie mam ochoty oglądać poj3banych ludzi na mieście, którzy biegają w koszulce z janem pawełem II w przebraniu kotka z napisem jan paweł 4 jebał małe dzieci.......... chociażby dlatego - przecież to nie jest łamanie prawa...
      cześć nara

•  

@samuraj24: ja pierdole, ale jestes ograniczony typie xD wlasnie porownales panterke do napisow i grafik ktore kogos obrazaja xD

•  

@MangoZjem: nie bardziej ograniczony niż twoje prawa i twojego kota

Gorące dyskusje ostatnie 12h