Wpis z mikrobloga

Co polecacie z aut do 15k max. Wszelkie passaty, golfy, audice i BMW odpadają. Wiem że są najlepsze w tej kwocie jeśli chodzi o niezawodność itp ale nie mogę już na nie patrzeć.
Warunek konieczny LPG i tanie naprawy. Nie szukam "okazji", wolę gorszy model ale zadbany i w miarę doinwestowany niż trupa marki premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze jakby miał lekko sportowe zacięcie (ale nie coupe), zależy mi na tym żeby pomieścił 5 osób.
#motoryzacja #samochody
  • 43
@derigen90
@Veuch Nie zdążyłem edytować. Jeśli chodzi o Alfy to warte uwagi są jedynie pancerne JTD. Jeśli chodzi o bezawaryjność to tedeika biją na łeb.

W 147 był też fajny, niezajebywalny 1.6 TS 8v (105 koni). Nie wiem co trzeba robić, żeby go zniszczyć oraz zajebiście znosi gaz. Taki odpowiednik 1.6 MPi od VW.
@hiimxen: wiem że też oklepane ale nie aż tak jak stare passaty i a4. Musieli by mi dopłacic żebym je wziął. Podoba mi się Hyundai coupe z 2005 tyle że mało miejsca w środku
@jeloo: patrzę na tą 147, dosyć tanie 5-7k tyle że już pełnoletnie. Ale podobają mi sie. Tylko nie celuje w diesla. Obowiązkowo muszę mieć LPG, a niewiem jak te alfy to znoszą
@derigen90 To szukaj 1.6 TS tylko koniecznie w wersji 8v czyli 105 koni. Ciężko go dostać, ale go nie zajeździsz, a alfa lekka jest bo gdzie się da siedzi aluminium, więc taka moc w zupełności wystarczy do w miarę dynamicznej jazdy.

Jak ognia z kolei unikaj TS w wersjach 16v czyli 120, 140 i 160 koni