Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jezeli nigdy nie uprawialem seksu (28 lvl) to duzo stracilem? Moge sie uwazac za wygrywa, prawdziwego mezczyzne? Na pozostalych plaszczyznach jest lepiej niz dobrze. #seks #zwiazki


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli przez 28 lat nie uprawiałeś seksu to być może to po prostu nie jest dla ciebie istotna sfera życia i tyle. Jeden uwielbia bieganie, inny gierki, a trzeci uwielbia się rżnąć.

Z mojej osobistej perspektywy - tracisz naprawdę bardzo dużo, no ale seks jest moją pasją. ¯\_(ツ)_/¯
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja uważam, że straciłeś bardzo dużo. Nikt dla ciebie nie cofnie czasu żebyś dowiedział się jak to jest uprawiać seks mając naście czy dwadzieścia lat. Ogólnie to uważam że seks wpływa bardzo dobrze na psychiczne samopoczucie. Uprawianie seksu oddziałuje na aktywność mózgu i uwalnianie hormonów znajdujących się w ośrodkowym układzie nerwowym. Podczas stosunku obniża się też poziom stresu. Dzieje się tak ze względu na wydzielanie hormonu zwanego oksytocyną.
Myślę też,
Jeśli zastanawiasz się czy seks ma definiować i potwierdzać męskość, to chyba jeszcze musisz dojrzeć.


@southlander: Brzmi to nieco prostacko, przyznam, ale mimo wszystko ciężko mi jest sobie wyobrazić zrównoważonego psychicznie mężczyznę ze wszystkimi przymiotami właściwymi tradycyjnie tej płci, który jest 28 letnim prawiczkiem. A chyba o tradycyjne przymioty pyta OP pisząc "prawdziwym mężczyzną" (też jestem lekko uczulony na ten zwrot, tak jak kolega z komentarza wyżej).

Tak czy siak, w
Brzmi to nieco prostacko, przyznam, ale mimo wszystko ciężko mi jest sobie wyobrazić zrównoważonego psychicznie mężczyznę ze wszystkimi przymiotami właściwymi tradycyjnie tej płci, który jest 28 letnim prawiczkiem.


@Yukio_Mishima: Równie dobrze mógłbym stwierdzić, że zrównoważony psychicznie facet, ze wszystkimi przymiotami właściwymi tradycyjnie tej płci, nie będzie dążył do seksu pozbawionego miłości, bo będzie wiedział że jest to skrajne spłycanie wartości seksu. A pojawienie się w życiu prawdziwej miłości niekoniecznie jest zależne
@southlander: no proszę cię, facet musi wiedzieć co to seks i w pewien sposób wplatac ten element w znajomość z kobietą inaczej ciężko Ci będzie nią zainteresować sobą jako cos więcej niż beciak do friendzone.

@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli kompletnie nie wiesz co to seks i nie umiesz flirtowac to niestety jesteś dla kobiet wybrakowany i ciężko zauważalny jako potencjalny partner
zaryzykuje stwierdzenie ze jestes wiekszym zjebem niz ja bo nikt normalny w ten sposob sie nie wypowiada


@AnonimoweMirkoWyznania: Uwaga, to jest ten moment gdy zauważasz, że ludzie są różni i że możesz samodzielnie myśleć i wypowiadać się niekoniecznie zgodnie z konformizmem.

jeśli kompletnie nie wiesz co to seks i nie umiesz flirtowac to niestety jesteś dla kobiet wybrakowany i ciężko zauważalny jako potencjalny partner


@Annaroth:

Po pierwsze, to mam nadzieję,