Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie, a wręcz #!$%@?ą te wojenki prawaków i lewaków na wykopie. Prawactwo mówi, że "hurr durr a jak islamiści zabijają chrześcijan to jest dobrze! Zakopujecie głupie pedały" a lewactwo oczywiście w drugą stronę "hurr durr prawicowy aktywista zrobił zamach! Wykopujemy!".
Nie wiem... Wy nie widzicie, że w życiu jest coś takiego jak złoty środek? Zawsze warto przyjrzeć się sprawie z obu punktów widzenia. Takie luźniejsze spojrzenie na świat nie tworzy właśnie takiego zamkniętego skrajnego fanatyzmu, przez który właśnie występują te zamachy.
Nie ma nic gorszego niż fanatyzm religijny i fanatyzm związany z ideologią "równości".
Przepraszam, że troszkę chaotycznie, ale jakoś nie jestem w formie.

#oswiadczenie #bekazlewactwa #bekazprawakow #tolerancja #4konserwy #neuropa #bekazkatoli #zamach
  • 29
Prawactwo mówi, że "hurr durr a jak islamiści zabijają chrześcijan to jest dobrze! Zakopujecie głupie pedały" a lewactwo oczywiście w drugą stronę "hurr durr prawicowy aktywista zrobił zamach! Wykopujemy!". Nie wiem... Wy nie widzicie, że w życiu jest coś takiego jak złoty środek?


@Korbov: No ja widze, to ty utozsamiasz najbardziej skrajne wypowiedzi czlonkow grup z cala grupa ¯\_(ツ)_/¯ widze poziom alternative-freethinkerow stabilny od lat
@macadamia: no bo właśnie o to chodzi. Przecież Ci najbardziej skrajni potrafią nienawidzić człowieka mimo, że go nie znają, a wiedzą tylko, że na przykład jest ateistą. I za to potrafią już go nienawidzić. I w drugą stronę to samo. "Głupi katol hehe. Z podludźmi się nie zadaję". Takie właśnie skrajności prowadzą do napięć, a nie Ci w środku.
@Korbov: Tylko ze wiekszosc problemow zlotego srodka nie ma. Jaki proponujesz zloty srodek dla tematu istnienia lub nie malzenstw homo, dla tematu mozliwosci lub nie aborcji? Wiekszosc spraw sprowadza sie do zabrania konkretnego stanowiska. A w obu tych sytuacjach unikajac dyskusji i myslac ze to cie stawia na srodku stawiasz sie po prostu po tej stronie, ktora akurat jest zgodna z wykladnia prawa - bo po prostu twoja postawa powoduje stagnacje.
@tell_me_more: no przecież widzisz co się dzieje aktualnie. Zobacz jak prawica potrafi wyprać głowę patrząc na prawicę w innej kulturze. Kulturze islamu. Religia tak zaślepiła głowy, że ci ludzie szkolą dzieci do zabijania i każą im obcinać głowy swoim więźniom.
Z drugiej strony masz europejską lewicę, która udaje, że nie widzi tego problemu, zamachy robią "chorzy psychicznie" itp. I takie napuszczanie na siebie trwa ciągle. Takie skrajności właśnie, brak swojego zdania
@macadamia: popatrz na ten problem z innej strony. Skrajna polska lewica i prawica ma praktycznie taki sam pogląd na tę sprawę (Mam na myśi Wiosnę i Korwina bo to chyba aktualne bardziej popularne i skrajne światopoglądowo partie).
Lewica chce zalegalizować homoseksualuzm głośno z przytupem wedle swoich tęczowych idei. Ale gdyby się tak zastanowić... Skoro Ci prawicowcy uważają się za totalnych liberałów i wolnościowców to nie powinno ich obchodzić, że Kowalski i
@Korbov: twój problem polega na tym, że zakładasz z góry, że obie strony nie mogą mieć racji.

Przez analogię - no popatrz na płaskoziemców i kuloziemców. Zaślepieni ludzie, którzy nie potrafią myśleć samodzielnie, nie?

Jeśli z mojego myślenia wynika, że 2+2=4, to w dupie mam, czy to jest prawica, czy lewica - będę uważał, że 2+2=4.

Kiedyś byłem prawakiem i głosowałem na Korwina. Są jeszcze na wykopie moje znaleziska z tego
@tell_me_more: zgadzam się z Tobą. W Polsce nie mamy właśnie złotego środka. Ludzie popadają w skrajności, ale sami nie wiedzą czemu. No zapytaj wujka ONR'owca co mu w zasadzie przeszkadza w tym, że X śpi z Y. Wtedy nigdy nie ma racjonalnych argumentów. Jest tylko agresja związana z fanatyzmem.
Ale z drugiej strony kiedyś dla przykładu i własnego przekonania poruszyłem temat aborcji... I wykop mnie chciał zjeść... (Byłem na nie. Tylko
@Korbov: swoją drogą polecam tamto znalezisko, porównaj jaki poziom jest dziś na wykopie, a jaki był wtedy. Wtedy bycie sensownym prawicowym liberałem było możliwe. Dziś jak nie jesteś rasistą, antysemitą, homofobem i mizoginem - to nie nazywaj się Polakiem (przynajmniej na wykopie).

To jest efekt kompletnego odpuszczenia przez liberałów pracy u podstaw. A konserwy pracowicie zawalały memami internet. Efekty widać na głównej. Nie ma tygodnia bez 5 nowych prawackich fejków.

Z
@tell_me_more: wydaje mi się, że wśród wykopków nie. Jak wrzuciłem tamto o aborcji to liczba plusów pod postem, a komentarzami była ogromna. Może dwie osoby mnie broniły. Ze 20 atakowało. Stąd wysunąłem wnioski.
No jeszcze mogę podać przykład mojej tabilcy. Dużo treści antyreligijnej. Takie poglądy zbierają masę plusów, a spora cześć plusujących to pewnie lewica, a reszta zwykli szarzy ateiści.
@Korbov: poglądy antyreligijne w państwie, które wbrew konstytucji dyskryminuje niekatolików - są całkowicie naturalne. Tak, jak za komuny nawet ateiści chodzili do kościoła - tak dziś nawet katolicy mają prawo mieć dość.

A co do aborcji - w Polsce mamy najbardziej drakońskie prawo antyaborcyjne w UE (może oprócz Malty), i jesteśmy w top 10 niemuzułmańskich krajów NA ŚWIECIE pod tym względem.

Sorry, ale w tych warunkach rozmowa o zaostrzeniu tego prawa