Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mireczki, tu Tomskór - producent odzieży skórzanej mamy dla Was szybkie #rozdajo fajnego paska skórzanego, zgodnie z obietnicą z naszego znaleziska. Wystarczy zaplusować, każdy ma prawo wziąć udział - wyniki w przyszłym tygodniu.

  Mamy dla Was skórzany pasek automatyczny tzw automat (ze zdjęcia bo to spora nowość u nas i sprzedaje się błyskawicznie lub inny do wyboru), mamy go również w świetnej cenie na naszej stronie o tutaj: https://tomskor.pl/28-paski a dokładnie tu: https://tomskor.pl/paski/577-2780-klasyczny-pasek-automat-skorzany-meski-czarny

  Ważna Informacja

  Jeśli ktoś uważa za przydatną informacje to co wrzuciliśmy jako znalezisko i jak tłumaczymy to jak sprzedawcy na allegro żerują na naszej niewiedzy to proszę o wykopanie, chodzi głównie tutaj o Waszą świadomość i wprowadzanie Klienta w błąd, więcej tutaj:

  http://www.wykop.pl/artykul/4918289/skorzany-pasek-z-allegro/

  A tak ogólnie, to mamy trochę wyprzedaży w zakładce:
  https://tomskor.pl/39-promocje

  Oraz całkiem nową i bogatą kolekcje pasków skórzanych:
  https://tomskor.pl/28-paski

  Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

  Jeśli komuś się chce, może wklejać link z najbrzydszym albo najładniejszym według niego paskiem jaki u nas znajdzie, to tak w formie badania rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #tomskor #modameska #promocje
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Mireczki, co te dzieci, to ja nawet nie. Na pasach zapaliły się pomarańczowe migające, sobie myślę, no tak, #warszawa, znów się coś zjebało. No i jadą samochody dość szybko i biegnie taka mała dziewczynka, z 5-6 lat pewnie, nie patrzy przed siebie, ani nic. No to ja ją łap za plecak i odciągam od pasów, w tym momencie przejechał zaraz obok dostawczak. Prawie by ją rozjechał. I taki dumny z siebie, że uratowałem dziecko od pewnej śmierci, pytam się, czy jest normalna i dlaczego nie patrzy na jezdnię, tak jak ją w szkole uczyli. A ona nic sobie z tego nie robiąc, uśmiechnęła się i powiedziała "nie ma czasu na pytania, lecimy w gorące" i uciekła do lasu.

  #coolstory #truestory #heheszki #takbylo
  pokaż całość

  odpowiedzi (12)

 • odpowiedzi (27)