Wpis z mikrobloga

@3wolny: elko, widziałeś w grupie szybowcowej na fb? sam dziś widziałem to nagranie pierwszy raz. film planuję na majówkę - pierwsza rocznica drugich urodzin :-)
Tak, brat mi pokazał, należy do grupy. Wcześniej wspominał o tym wypadku, ale brakowało materiałów.
Nie boisz się, że film wypłynie szerzej przed twoją emisją? Czekam niecierpliwie na film ;-) Może wrzucisz krótką zajawkę na wykop? Atmosfera sie lekko podgrzeje :)
@3wolny: wolałbym się teraz tym nie zajmować, bo mam na stole dwa pilne projekty. nie mam nad tym kontroli niestety, pozostaje liczyć, że się nie rozleje. a jeśli tak, to że uzupełnienie nagrania o perspektywę z drugiej kamery zrobi efekt ;-)
@GBDZ: Może daj na swój kanał po prostu sam ten filmik co lata po necie to zawsze jakieś suby itp. wlecą. Już i tak się rozlewa więc tak przynajmniej coś z tego będziesz miał.
@Vincenzo: film jest dostępny tylko na zamkniętej grupie FB, ja nie mam do niego dostępu, podlinkować też nie za bardzo się da, właściciel materiału planuje emisję na maj, więc trzeba cierpliwie czekać. Film z gatunku tych, co umieszcza się we wszystkich kompilacjach "The Best of"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@epll: @GBDZ ja czytałem raport z tego wypadku! Masz chłopie farta, że żyjesz. Czy czasem nie była robiona zrzutka na szybowiec dla tego geniusza-instruktora? Mam nadzieję, że zabrali mu kwity za ten numer? Co trzeba mieć we łbie, żeby kręcić pętle Bocianem, robić kosiaki wiedząc, że to wszystko jest nagrywane. No masakra.
@GBDZ: Wow! To naprawdę był bardzo poważny wypadek. Niesamowite że wyszedłeś z tego prawie bez szwanku. Bardzo mnie to cieszy bo jestem wiernym gdziebadzianinem. Dużo zdrówka życzę!