Wpis z mikrobloga

@KredaFreda: cześć, ja pierwsza połówkę zrobiłem po około 8miesiącach w tym 6 miesiącach konkretnego przygotowania od kompletnego zera, czyli przestałem palić i zacząłem się ruszać. Według mnie minimum to około 7h tygodniowo a optimum około 10h. Jeżeli masz pytania to wal śmiało, pierwszą połówkę zrobiłem 2,5 roku temu i od tamtej pory trenuje nieprzerwanie.
@KredaFreda: 1/2 pierwszy raz w Sierakowie, ok 5h (chyba poniżej)
1-2 spiningi w tygodniu po 45min lub 1.15h (zazwyczaj po treningu robiłem jakies podciaganie, przysiady i klatkę - siłownia)
1h-2h biegania w tygodniu (i jeden trening 21km w calym okresie przygotowawczym)
3 razy po 2km basen
przygotowanie ok 3 miesięcy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KredaFreda: no raczej trzeba rozpocząć na spokojnie cały cykl.treningowy a potem dopiero wejść na wyższe obroty, ale każdy trener ma swoje sposoby żeby nie #!$%@?ć kilkudziesięciu godzin by osiągnąć cel
@KredaFreda: debiutowałem w TRI na 1/2 w Przechlewie z czasem 5h 27min.
Plan z tej strony: http://triathlonowy.pl/treningi wydrukowałem na lodówkę i odhaczałem.
Treningu było 3 miesiące. Debiut nie z kanapy, tylko z dobrym zapleczem biegowym i kolarskim.
Rok później 4h 58min tym samym sposobem, dorzuciłęm sprint w Gdyni dla funu.
Pytaj śmiało.
@KredaFreda: rozpiska na tydzień, zależało mi na ukończeniu, a nie na czasie, przy wadze 105kg i 26%BF. Bardziej niż fizycznie padałem psychicznie, bo kolejne takie same nudne kółka na rowerze zabijają. Szczególnie jak je trzeba samemu liczyć. Gość przede mną jak się okazało zrobił 1 kółko więcej
@kubas89: za gnoja jeździłem na rowerze ale przestałem na 8lat. Wydaje mi się ze najwiecej dały mi intensywne treningi i poprawienie techniki (pływanie, bieganie). Zamiast 2h biegania miałem 20min rozgrzewki, 20 ćwiczeń, 10x400m (odp tempo) i to wystarczyło. Podobnie jest z pływaniem.