•  

Gdybyście pisali z lochą atrakcyjną, którą chcecie poderwać lub przelecieć to jakby to wyglądało? Z kijem w dupie, odpisując jednym słowem i ogólnie wyjebane czy jednak z inicjatywą, pozytywną energią? Lochy mają tak samo, jak odpisują ci od niechcenia to znaczy że zwyczajnie mają cię w dupie i piszą z nudów. Chcesz się przekonać? Zaproponuj jej spotkanie i tylko czekaj na pierdololo wymówkę typu "nie mogę bo boli mnie dupa / nie mam czasu / jestem umówiona z koleżanką" które należy rozumieć "nie mam i nigdy nie miałam zamiaru się z tobą spotkać bo jesteś dla mnie nieatrakcyjny, chcę tylko atencji". Gdybyś był faktycznie atrakcyjnym chadem albo klaudiuszem to po 2 wiadomościach mógłbyś zaproponować spacer za 5 minut i leciała by w podskokach. Dlatego spermiarstwo, staranie się i słuchanie porad typu "po prostu trafiasz na złe kobiety, próbuj dalej, nie poddawaj się" to wysrywy i strata czasu. #tinder #blackpill #przegryw #stulejacontent #wkurw #takaprawda #p0lka #logikarozowychpaskow #tfwnogf #gorzkiezale #rozowepaski #podrywajzwykopem

•  

@Overblazed: jak zaczniesz być zbyt nachalny to szybko sie tobą znudzi nawet mimo początkowego zainteresowania

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Pan_Qcek: nachalność to dla mnie pisanie z nią cały dzień i bycie jak dziecko które chce atencji 24/7. Szybkie przejście do rzeczy i proponowanie spotkania to dla mnie zdecydowanie a nie nachalność.

•  

"po prostu trafiasz na złe kobiety, próbuj dalej, nie poddawaj się"

@Overblazed: to jest trochę dobra rada, ale źle przekazana/zrozumiana

ogólnie rozchodzi się, że trafiasz na takie które nie są Tobą zainteresowane.. w podrywaniu wygląda to tak, że najpierw musisz dostrzec jej zainteresowanie, a dopiero potem robić krok do przodu.. nie możesz się produkować nie zwracając uwagi na jej zachowanie.. więc jeśli ona ma w Ciebie wyjebane, to nie zmienisz tego produkując się, bo już w pierwszej chwili zostałeś spisany na straty..

jeśli jest zainteresowana to bierzesz dupę w troki i szybko rozpierdalasz system tj. ustawiasz się z nią itd. bo inaczej się jej odwidzi i znowu będizesz walił głową w mur..

+: ada_1
    •  

@PeterFile: problem w tym że potrzeba atencji loch rozjebała portale randkowe, lochy zwyczajnie robią matche z tobą mimo ze wcale nie zamierzają się spotkać bo chcą atencji

•  

@Overblazed: to się musisz nauczyć które potrzebują atencji, a które bolcowania i spotkania

•  

@PeterFile: na razie prosty sposób to zaproponować spotkanie. Gdyby naprawdę chciała to nie wymyślała by z dupy wymowek. Ale konkluzja - po co to wszystko, te wszystkie zjebane gierki? Potwierdza się hasło „wszyscy zachowują się normalnie tylko kobiety muszą coś odpierdalać”

•  

po co to wszystko, te wszystkie zjebane gierki?

@Overblazed: ponieważ kobiety lubią mieć wybór, ale nie lubią wybierać.
      tak samo z ubraniami, mają pełną szafę butów, sukienek i hui wie czego, ale nie wiedzą co będzie najlepsze i tak przebierają, przebierają i przebierają, a i tak nie są do końca zadowolone i jeszcze lecą do sklepu znaleźć coś ekstra..

w realu mają multum zainteresowanych, na tinderze/badoo kolejnych, a jeśli zbiera się matche i nic za to nie płaci to czemu nie? potem jak się okaże że ci z realu są nudni albo ogarnięci na tyle, że znajdą inną lochę to trzeba się mieć gdzie dowartościować i mieć czym zająć czas i ratować skórę żeby nie zostać sama..
      dodatkowo lansowanie się snapem czy innym ig żeby zbierać dodatkowych followersów, bo a nuż trafi się ktoś zajebisty..

wymówki wymyślają, bo nie są w tym stanie do spotkania, a też nie chcą zamknąć sobie drzwi na gościa, a czasem się boją odmówić, bo wszędzie są straszone, że jak powiedzą prawdę to świrowi odbije i jej zrobi krzywdę xDDD parodia, ale co poradzisz.

otwarcie, sprawdzenie czy ma kija w dupie, propozycja spotkania i tyle, więcej nie ma co pisać

+: ada_1
    •  

@Overblazed: z doswiadczenia wiem ze najlepiej podejsc do tego na luzie i pisac troche na odpierdol niz sie spinac i wymyslac nie wiadomo co zeby zabawiac loche

•  

@Overblazed: Z inicjatywą i pozytywną energią, trzeba się trochę natrudzić skoro jest atrakcyjna.
      Jeszcze jedno, może zakompleksione panny lecą na chadów, ale te z górnej półki już nie, nie chcą być ze swoim męskim sobowtórem.

•  

@PeterFile: jezusie ile ten człowiek ma racji w powyższych wypowiedziach, aż jestem w szoku, że facet to wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@PeterFile: Wiem, że to niektórym może zniszczyć światopogląd ale uwaga w realnym życiu normalne przedstawicielki płci pięknej nie korzystają z rzeczy takich jak tinder a zwłaszcza dla atencji ponieważ tego nie potrzebują.

•  

@Cztero4tomowy: bluepill widzę mocny, argument jakoby wg którego z tindera korzystają jakieś fikcyjne byty a nie kobiety które mijasz na ulicy, na codzień, w pracy, uczelni, wśród znajomych. Może jeszcze powiesz że lochy nie srają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Overblazed: praktycznie wszystkie moje znajome korponormiczki 25+ przynajmniej przez jakiś czas korzystały z tindera (tyczy sie to tez znajomych niebieskich) W USA tinder jest już najpopularniejszym sposobem poznawania się, a turaj dalej żywa jest narracja o jakichś mitycznych złych kobietach z tindera. To brzmi podobnie do tych głupot, ze to jacyś mityczni nazisci wywołali wojnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Eugeniusz_Zua: @Cztero4tomowy: moje znajome lochy z czasów LO którym do karyn daleko - inteligentne, z dobrych domów, po studiach, część regularnie chodzi do kościoła, praktycznie wszystkie widziałem na tinderze. Nie wiem skąd się biorą te wysrywy że „na tinderze to tylko szmaty i karyny bo normalnych kobiet tam nie ma” (╯°□°)╯︵ ┻━┻

•  

@Overblazed: Tak strzelam, że to może z tego, że w necie ludzie nie wstydzą się pokazywać swojej prawdziwej natury. Mało która różowa prosto w twarz nazwie cie manletem czy wyśmieje z powodu niskich zarobków, na ogól różowe w realu strają się przynajmniej udawać miłe. Tak więc taki normik o dobrym wyglądzie, którego różowe same zaczepiały całe życie jak widzi screeny rozmów z tindera, gdzie różowe od razu piszą, że 185+ albo wypad (w realu czegos takiego żadna nie powie, po prostu zignoruje tych niższych) to faktycznie może odnieść wrażenie, że hur dur tam same karyny na tym tinderze szulkajcie dobrych dziewczyn w bibliotekach.

Zresztą co tu sie czepiać różowych, podejrzewam, że my obaj w świecie pozawykopowym jesteśmy dużo bardziej stonowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Overblazed: Absolutnie nigdzie nie napisałem, że kobiety są idealne i nie robią pewnych rzeczy ale na wykopie większość przesadza biorąc za całokształt i wzór kobiety jakieś tam dziwne marginalne i przerysowane przypadki. Jeżeli większość kobiet w twoim otoczeniu zachowuje się w taki sposób to może pora pomyśleć nad zmianą takowego.

•  

@Eugeniusz_Zua: Z Całym Szacunkiem Mordeczko możesz sobie myśleć co chcesz ponieważ masz do tego swoje święte prawo i nikt ci tego nie zabroni. Ale moim zdaniem problem bardziej niż w przedstawicielkach płci pięknej leży w sporej części wykopków biorącej wiele rzeczy zbyt poważnie i jakieś marginalne przypadki za całokształt.