•  

Jak ja nie trawię tego tępego dziada. Ten koleś na stanowisku trenera reprezentacji to jedna wielka pomyłka. To że koleś nie potrafi się wypowiadać można jeszcze mu wybaczyć. Ok, nie każdy jest osobnikiem inteligentnym chociaż od selekcjonera kadry chyba powinno się tego wymagać. Nie zawsze powołania są popierane przez kibiców ale nie jestem w stanie zrozumieć powołania recy jak i 99% innych osób. Na pewno każdy pamięta w kółko powtarzane "przygotowujemy się do eliminacji euro i na tym się skupiamy" podczas dostawania batów w lidze narodów kilka miesięcy temu, co do dziś jest przypieczętowane ilością wygranych reprezentacji za jego kadencji w liczbie 0. Tymczasem na kilka dni przed upragnionymi i zatrenowanymi eliminacjami euro Brzęczek mówi że nasz rywal jest faworytem w grupie. I to nie są Francuzi, Niemcy czy Włosi. To piedolona Austria. Mamy fenomenalną ofensywę ale jakbym był piłkarzem i usłyszał że w taki sposób trener zagrzewa mnie do strzelania bramek to na tym boisku nie chciało by mi się nawet wysmarkać. I nie zdziwię się jak właśnie w czwartek kadra zaprezentuje piach jak to ma w zwyczaju. Jak tylko widzę mordę tego gościa to aż coś się we mnie gotuje. Dziwnie mi to mówić, ale mimo kibicowania polskiej reprezentacji trochę bym się cieszył jakbyśmy zebrali wpiedol od Austrii bo to byłby duży krok ku temu żeby ten pajac wyleciał z hukiem z kadry.
    #polska #reprezentacja #reprezentacjapolski #mecz #polskaaustria #pzpn #euro2020

źródło: NDI2OS5qJy1mBHdjTV49Ij5CYSRFEioqZ0IjfEYWETc5Vyw6VB06IShBKiFqGWFxKgt_YlYULXR8USxgAC5_fXEEe2EDSGAuOVU.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#byloaledobre #humorobrazkowy #heheszki #bekazpodludzi

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (16)

Moja spółdzielnia to rak.
    Ogólnie to zgłosiłem kiedyś, że mi domofon nie działa. W sumie jakieś 6 lat temu no i ich trochę poganiałem bo się nie śpieszyli, aż se w końcu odpuściłem.
    No i dzisiaj ktoś dzwoni.
    "ja ze spółdzielni w sprawie domofonu"
    o chuj nareszcie
    bierze, tyka
    "rzeczywiście nie działa, dziękuję"
    i idzie ¯\_(ツ)_/¯
    #heheszki #takbylo #coolstory #poznan
    pokaż całość

odpowiedzi (31)

Jest mi trochę przykro :/. Ludzie z pracy obgadują mnie, bo kupiłam mojemu narzeczonemu zegarek żeby też miał coś na pamiątkę, bo oświadczył mi się 2 tygodnie temu i chciałam żeby miał też ode mnie z okazji naszych zaręczyn. I nie, nie chwaliłam się tym na lewo i prawo w pracy tylko 2 dni temu mając chwilę przeglądałam sobie na kompie zegraki męskie, koleżanka obok zapytała się co ja tam oglądam i po prostu powiedziałam co i jak, nawet nie miałam pojęcia, że to zaraz pójdzie w świat i ludzie będą z takiego powodu mnie obgadywać. Dzisiaj inna koleżanka powiedziała mi, że słyszała wczoraj w kuchni jak dziewczyny i 3 chłopaków z naszego działu obrabiało mi tyłek. W ogóle było już mi trochę przykro te kilka dni temu bo usłyszałam miedzy innymi "ale Olivia wymyśliłaś z tym zegarkiem" i takie tam. Wiem, że łatwo powiedzieć, a weź się nie przejmuj ale naprawdę pierwszy raz w życiu doznałam uczucia jakim jest przykrość i trochę smutno mi z tego powodu. Tak chciałam się tylko wygadać.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zalesie #korposwiat #praca #gownowpis
    pokaż całość

odpowiedzi (96)