Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@goras: trochę #!$%@? bo to nie ma nic wspólnego z antysemityzmem. To tak jakby się doszukiwać kynofobii wśród kibiców Cracovii bo nazywają wiślaków "#!$%@? psami".
¯\_(ツ)_/¯

Inna bajka że to po prostu prymitywne obraźliwe teksty i powinny być zakazane. Ale nie dorabialbym tu teorii o antysemityzmie. Niestety jak wycieczki żydowskie przyjeżdżają do Krakowa a tu pół miasta wymalowane s przekreślone gwiazdy Dawida, to również odbierają to jako antysemityzm. I dlatego powinno
@ccc111: no zapewne w nocy sobie zadawali to pytanie :D Królewski dziś może pożegnać się z klubem, jak rozmowy źle pójdą.

@staryhaliny: Ja znam kontekst, ale wytłumacz ten kontekst gościowi w usa. Mamy takie a nie inne czasy, Chelsea daje do wyboru swoim kibicom wycieczka do Auschwitz albo zakaz stadionowy, jak śpiewają coś na Żydów.
@Dayvid: ich, sam sprawdziłem bo myślałem że na TT lata fake. Jeszcze to dorysowane
@Dayvid: :D nie wiem czy słuchałeś wywiadu w weszło.fm dziś z Jarkiem. Ale jak nie to powiem ci że mi go było strasznie żal. Taki coś jak mu wczoraj zadali tym filmikiem to chyba się on nawet nie spodziewał. Mówił o rezygnacji z Wisły.
@Bandurek: łap to ten tweet

@SpiderFYM: mówił o tym że dzwonili wczoraj do niego koledzy ze świata bo filmik podesłali do mediów na świecie. I prosili o wyjaśnienia. Mówił że dziś ma dużo ciężkich spotkań i rozmów. I na koniec miał osobie sam zadać pytanie, więc zadał sobie czy po dzisiejszych rozmowach zostanie jeszcze w klubie. i pozostawił to bez odpowiedzi. Wywiad już jest na stronie weszło wiec warto posłuchać
mówił o tym że dzwonili wczoraj do niego koledzy ze świata bo filmik podesłali do mediów na świecie. I prosili o wyjaśnienia. Mówił że dziś ma dużo ciężkich spotkań i rozmów. I na koniec miał osobie sam zadać pytanie, więc zadał sobie czy po dzisiejszych rozmowach zostanie jeszcze w klubie. i pozostawił to bez odpowiedzi. Wywiad już jest na stronie weszło wiec warto posłuchać bo dużo ciekawych rzeczy mówił. np. że do