Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks: Musi być u nich naprawdę słabo ze strukturami, skoro robią łapankę na listy, a w dodatku liczą na to, że uda im się to zrobić w tydzień - i do tego bez osobistej weryfikacji kandydatów (bo o tym nie wspominają nic a nic) xD Kukiz potrzebował do tego 3 miesięcy, a miał już wyrobioną renomę po wyborach prezydenckich, czego nie ma Gwiazdowski. Ponadto każda porządna firma rekrutuje na jedno stanowisko
@wojtas_mks: Jakkolwiek z ciekawością spoglądam w stronę inicjatywy Gwiazdowskiego - to nie jest to poważne. Tego maila wystosowali 19 marca - czyli jednym słowem - dają dwa dni na zgłoszenie się. To absurd. Takie coś czyli zgłaszanie się do tych list powinno być przeprowadzane wcześniej! Ja przypomnę, że RG ogłosił swój udział w projekcie politycznym - 21 stycznia - myślę to byłby odpowiedni okres by też dodatkowo ogłosić, że można się
@wojtas_mks: Myślę w części okręgów zbiorą. Kwestia czy uda im się to zrobić w 7 okręgach. Czyli de facto - muszą zebrać na województwo 10 tysięcy podpisów (a czasem i 2 województwa - bo niektóre okręgi składają się z dwóch województw). Jak zbiorą w 7 województwach to mają spokój. To nie powinno być trudne. Wręcz wybory do PE są najłatwiejsze do zbierania podpisów przez wielkość okręgów wyborczych. Bo wybory do Sejmu
@wojtas_mks: Ogólnie w moim województwie czuję mają szanse zebrać podpisy (Śląskie). Ale trochę się uśmiechnąłem, jak ujrzałem, że kręci się tam Bogusław Ciok - gość który przeszedł drogę - KNP (prezes oddziału w Katowicach) => Kukiz '15 => Śląska Partia Regionalna i teraz widziałem coś tam próbował w PFP...dla mnie jakiś śliski typ. Zresztą jak go ujrzałem na listach ŚPR rok temu to załamka - nagle wielki autonomista...zresztą sporo wyborców się
@Mrboo: Przecież tam większość ludzi to takie spady, które wyrzucili z innych partii... jak to pisałem to mnie od kilku dni minusowali, że kłamię, bo przecież na listach miały być "nowe twarze" i "nowa jakość" xDDD No i ex-korwinowców z KNP, którzy są obrażeni, że ileś lat temu nie dostali żadnej intratnej posadki (jakby jakiekolwiek były...) po otrzymaniu subwencji też nie brakuje. Niestety takie zachowanie raczej słabo świadczy o celach obecności
@wojtas_mks: najlepsze miejsca już obsadzone po kolesiowsku, teraz szukają tylko pożytecznych idiotów do zapychania list, zbierania podpisów i zbierania kasy na kampanię. Podobną strategię ma od lat JKM.