Wpis z mikrobloga

ja nie wiem czy manie #niebieskipasek to jest jakieś życiowe osiągnięcie u #rozowepaski i #rodzice ?
urwa ide na wesele w lecie i pierwsze pytanie z kim idę
a sama idę, #!$%@? się księciuniu, co mam jakiegoś anona wyciągać i mamusiować czy się dobrze bawi

czy bycie różowym który ma pasje/ambicje/osiągnięcia/jaja (nie dosłownie) < jakikolwiek różowy (nawet karyna) ale mająca jakiegoś sebę?

czy ten kraj jest jakiś #!$%@??
tu gdzie mieszkam mam znajomych po 35lat bez ślubu, bez dzieci, jeżdżą se a to na floryde, a to na malediwy, skaczą ze spadochronami, spelniaja marzenia i co, a w #polska to jest #przegryw bo nie ma 3 gówniaków, wesela z kapelą disco polo za 100k i #!$%@? wie co jeszcze

rzekłam.
#gownowpis #zalesie #zwiazki
  • 32
@anyzrataks: zastanawiam się czy nie urobić wszystkich że jestem homo (nie jestem), to przestaną się pytać bo nie będą chcieli homosiowej parki na oczy widzieć XDDD

@wykopowynoob: dokładnie. coś jak w simsach aspiracje życiowe. jedni chcą gówniaki i dużą rodzinę, inni chcą być sławni a inni chcą mieć biznes.

#!$%@? mnie też to że ja na wszystko co mam #!$%@? jak wół, a takie parki na utrzymaniu rodziców nadal są
@PaulStanley skoro widzisz jakie to głupie to po co się tym przejmować w ogóle? XD karyny leczą kompleksy pieluchami a Ty korzystaj z życia.
P.S. Może wzięcie chłopa na wesele to dobry pomysł pod tym względem, że można z kimś pogadać i posmieszkowac a nie słuchać randomowej Marioli xD
@ZieloneKoloTramwaja: nie będę się rozpisywać ale przynajmniej mnie rodzice nie muszą utrzymywać, mam plany na przyszłość i do nich dążę (i nie jest to ślub/gówniaki tylko własna firma, specjalizacja w pracy plus jak będzie więcej czasu to i w sporcie który uprawiam się podciągnę na wyższy poziom)

@Paczcie_Cwiercz: no bo to głupie jest, chciałabym żeby moja rodzina nie miała takiego januszowego podejścia, wiem że nie cała Polska tak ma

Mam
nie będę się rozpisywać ale przynajmniej mnie rodzice nie muszą utrzymywać, mam plany na przyszłość i do nich dążę (i nie jest to ślub/gówniaki tylko własna firma, specjalizacja w pracy plus jak będzie więcej czasu to i w sporcie który uprawiam się podciągnę na wyższy poziom)


@PaulStanley: Większość ludzi, których znam utrzymują się sami, mają plany na przyszłość i do nich dążą, ale planują również śluby i gówniaki. Brzmisz raczej jakbyś
@ZieloneKoloTramwaja: ja nie mówię że nie chcę zakładać rodziny, tylko robię pewne rzeczy po kolei tj. najpierw ustawiam siebie na nogi żeby móc takową rodzinę utrzymać, a nie bezmyślnie pierścionek/ślub/gówniak/kredyt teraz bo kaśka/baśka/aśka mają a ja nieeeeee i muszę teraz.

przeszkadza mi mentalność jakbym była różowym drugiego sortu bo nie mam niebieskiego, nieważne czy to jest kurde kulczyk czy menel spod sklepu.
@PaulStanley W Polsce nadal się uważa, że jak nie masz dzieci to nawet nie masz prawa być szczęśliwy xd jesteś sobie szczęśliwy, żyjesz sobie te 30 lat i więcej ale nie ma możliwości byś kiedykolwiek był szczęśliwy jak nie splodzisz jakiegoś srającego gówniaka xd I powinneś się zabić bo życie nie ma sensu wtedy.
@PaulStanley: Ciekawa jestem, jakie ty masz osiągnięcia, które czynią Cię lepszą i pozwalają Ci mieszać z błotem osoby, które poświęciły się rodzinie :) Jakbym miała wybierać, to sto razy bardziej wolałabym mały domek pod miastem z gromadką dzieci i kochanym mężem, niż latanie po Florydach czy innych Malediwach w wieku 35 lat (co to jest za osiągnięcie) XD