•  

Kupiłem tabletki do zmywarki turbo premium super max od Finisha. Mam efekt placebo że myją lepiej niż te najtańsze czy faktycznie tak jest?

#pytanie #zmywarki #agd #finish #bosch

•  

@flito: mama mówi, że super jej się myje kapsułkami od fairy czy jak to się pisze

•  

@flito: moim zdaniem najlepsze są właśnie Finish poza tymi z Niemiec bo Niemieckie jednak jakieś mocniejsze są i do tego fajnie nabłyszczają

•  

@GrindujTopy: A moja luba zaczęła niedawno twierdzić, że "te z Lidla" piorą lepiej. Do tej pory jechalismy głównie na Finishu

•  
      zolwixx

0

@flito: testowałem jakieś tańsze (takie znacznie tańsze) zamienniki i pojawiały się smugi mimo nabłyszczacza i soli do zmywarki ( #pdk ), natomiast droższe wydajniejsze Finishe nie wypłukują się do końca, jeśli masz tryb skróconego mycia, tj u mnie 1h.

Miło zaskoczył mnie Ludwik. Ta sama jakość co Finish. Rozczarowuje nieco cena. Ta sama co Finish.

•  

@desygnat @GrindujTopy @BShKF @zolwixx Aktualnie za 145 zl zafundowalem sobie taki zestaw: Finish Zestaw produktów do zmywarek: 2x FINISH 100szt Powerball Quantum Max Tabletki do zmywarki 2x FINISH 1,5 kg Special salt Sól do zmywarek Mega pack 2x FINISH 400ml  Power Actions Płyn nabłyszczający 2x FINISH 250ml  Power Actions Płyn do czyszczenia zmywarki Do tej pory używałem tych Finish all in 1, i po myciu w quantum max aż błyszczało po otwarciu zmywarki. Ją zawsze myje w trybie auto, zmywarka zawsze załadowana do oporu. Czasem włączam tryb 70 stopni jak mam ciężkie w myciu gary.

+: zolwixx, GrindujTopy
    •  
      zolwixx

0

2x FINISH 1,5 kg Special salt Sól do zmywarek Mega pack

@flito: zawsze cieszy :D
      obadaj sobie jeszcze tego ludwika, jakąś małą pakę co by po kieszeni nie bolało.

•  

@zolwixx robilem kopiuj wklej ;d

Sprawdzę, siostra mi jeszcze te Fairy poleciła.
      Chociaż te 200 sztuk co teraz zamówiłem to na rok starcza spokojnie;D

BTW: moja mama nie kupi zmywarki bo twierdzi że jej nie domyje dobrze naczyń... Nigdy zmywarki nie mieliśmy, a mając 10-18 lat zmywanie garów to było moje przekleństwo..

Teraz na swoim to mógłbym mebli w kuchni nie mieć, a pierwsze co bym zmywarke kupił.

•  
      zolwixx

0

@flito: też się bałem, że to badziew, no ale byłem u jednych znajomych, drugich, trzecich, niczym niewierny Tomasz palcem po talerzu jeździłem by piszczał i przekonało mnie to ʕ•ᴥ•ʔ