•  

  Ja pierdolę, co za świat. Wystawiłem dwa dni temu telefon w miarę dobrym stanie. Wszystko jest w pudełeczku. No i wystawiam za 600 zł czyli tak cena niższa o 100 zł od reszty. Dość spore zainteresowanie, dużo osób odpowiedziało. Ale był typek co zadzwonił jako drugi i mówi, że on bierze i jutro przyjeżdża z gotówką. Spytałem się czy cena mu na pewno pasuje. Gosciu potwierdził, że tak. I już pogoniłem następne osoby, że już telefon sprzedany. Godzinę przez spotkaniem typek do mnie dzwoni czy nie mogę podjechać na Pasaż Grunwaldzki. Myślę sobie: dobra i tak są targi pracy na PWr to podjadę i zobaczę jak moje bezrobocie wygląda. Spotykam się z typem. Na początku gadka szmatka, ziomek dokładnie sprawdza telefon i super. Nagle pyta się mnie czy nie mam ten igiełki do otwierania podkładki na kartę. No nie miałem. Ale mówię do typa obok jest sklep z elektroniką pewnie tam to kosztuje grosze. Kupiłem za 2 zł ale jebać. On pierdoli i pierdoli i nagle cyk: to 500 zł i nie będziemy się targować?
  Ja kurwa szok. I mówię:
  Panie no inaczej się umawialiśmy, cena i tak niższa niż reszta plus Pan wczoraj potwierdził, że Panu taka cena pasuje.
  No zagotował się Janusz i zaczyna mi marudzić, że to tylko 100 zł czy nie mogę odpuścić.
  Zabrałem telefon i elo w długą. A godzinie wcześniej odmówiłem kumplowi z roku co by z chęcią wziął ten telefon do robienia zdjęć. I pewnie bez cyrków by wziął. Ja pierdolę ale #wkurw
  #januszebiznesu #wroclaw #olx

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Właśnie się dowiedziałem, że niektóre kobiety wymuszają na swoich facetach zaręczyny, byle nie odstawać od reszty swoich koleżanek XDD
  Kuhwa, ten świat jest pojebany
  #zwiazki

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Takie zdjęcie babci zrobiłem ostatnio : ). Moja babcia kończy w maju 88 lat, odkąd pamiętam była i jest dla mnie wzorem człowieka, rodzica, babci, a także jej podejście do życia i pracy są dla mnie wzorem, który ciężko będzie dogonić. Kiedy urodziłem się to mój tato był w Niemczech, babcia pomagała mamie przy porodzie i wychowaniu mnie, ojciec i mama wyjechali na 5 miesięcy do rajchu, aby zarobić trochę gorsza, to zostałem z babcią :), z opowieści wiem, że u rodziców byłem niegrzeczny, a u babci aniołek.

  Pamiętam każde jej słowa z dzieciństwa, które do mnie powiedziała, pamiętam jak mi robiła na obiad zawsze to co chciałem, pierogi ruskie, lane kluski, dziadową, kluski śląskie, zupy, ciasta, dżemy, kompoty, no wszystko co z jedzenia to najlepsze u babci, syn babci, a mój ojciec dzięki niej został kucharzem, jest teraz szefem kuchni na Bawarii w 5 gwiazdkowej restauracji, a wyjechał bez języka i tylko go broniły umiejętności w gotowaniu, które dostał od babci.

  Babcia moja bardzo dużo przeżyła, jak była dzieckiem to wybuchła wojna, nie skończyła szkoły, a dopiero po latach wróciła do nauki, wyjechała z Lubelskiego po wojnie w 1950 do Zachodniopomorskiego i zamieszkała u przyjaciół rodziny, sprzątała, pracowała w polu i gotowała, a za to dostała dach nad głową. Później poznała dziadka i urodziła 6 dzieci, dwoje zmarło 4 dni po porodzie, do dziś nie lubi chodzić na pomnik do nich. Pracowała jako księgowa, założyła sad jabłoni i sprzedawała je razem z dziadkiem, a do tego wychowała na ludzi 4 dzieci i 13 wnuków oraz 7 prawnuków :).

  W 2010 zmarła jej córka, a moja ciocia, była wspaniałą kobietą, ale rak ją zabił. Babcia nią opiekowała się przez 8 lat, po śmierci załamała się, ale nie poddała się, 3 miesiące temu dowiedzieliśmy się, że druga córka jest chora na raka, już widzę po niej jak cierpi, jest mi cholernie przykro, że nie mogę jej tego bólu zabrać.

  W 2015 zmarła moja mama przez raka, ta sama historia co u cioci, kiedyś rozpisałem się na ten temat, ale już nie będę wracać do tego, bo to przeszłość.

  W 2015-17 cholernie dużo piłem, miałem tak mocną #depresje że bez psychotropów i wsparcia babci byłbym już dawno na tamtym świecie, babcia mi prała ubrania, gotowała i sprzątała dom, gdy ja nie mogłem wstać z łóżka i jedynie o czym myślałem to wziąć sznur i powiesić się.

  W 2018 poznałem moja kochaną dziewczynę, przez wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°) @MirekSzukaZony , ona odpisała na moje ogłoszenie, pojechałem do niej i już nie wyjechałem, w maju mija nam rok jak jesteśmy razem, babcia bardzo była szczęśliwa i jest wdzięczna mojej kobiecie, że wyciągnęła mnie z depresji i pokazała barwy świata, za co jej będę wdzięczny do końca życia.

  Teraz ja dbam o babcię, rzuciłem pracę <jej powiedziałem, że mam>, aby z nią spędzić jak najdłużej czasu i dać jej wsparcie tak jak ona mi :), kocham ją nad życie i nawet jak nadejdzie kiedyś dzień śmierci jej to ona nie umrze, bo będzie żyła zawsze w mojej pamięci, pamięci moich dzieci i wnuków. Będę opowiadał o niej i opowiadał, a córka dostanie imię po niej.

  I tak zmierzając do końca, mirki i mirabelki, puenta jest taka, aby nigdy nie poddawać się, bo życia ma sens.
  #fotografia #gruparatowaniapoziomu
  pokaż całość

  odpowiedzi (100)

 • odpowiedzi (9)