Gorące dyskusje ostatnie 12h

Koleś chyba nie ogarnął

#humorobrazkowy #heheszki #przegryw #cuckold

odpowiedzi (12)

Wyjaśni mi ktoś czemu katole uważają tekst o rodzicach każących iść ateistycznym potomkom ze święconką do kościoła za legitny argument przeciwko ateizmowi? Przecież to jest równoznaczne z przyznaniem że w tym chorym kraju wiara jest wciskana na siłę innym bez żadnego uzasadnienia xD

#bekazkatoli #wielkanoc #gimboateizm #ateizm #wiara @CzuapDeBejs pokaż całość

odpowiedzi (98)

Po świąteczne rozdajo diety. Jako że różowa ostatnio podstępnie wyciąga mnie na baseny spacery i inne aktywności, zrozumiałem aluzje że mam schudnąć. No to stare kursy dietetyka w końcu się przydadzą, a przy okazji komuś też mogę diete ułożyć.
    Zasady:
    -Plusujesz bierzesz udzial
    -dieta na redukcje(odchudzanie)
    -możesz być zielony, pomarańczowy, bordowy, byle nie czerwony i niestety nie #rozowypasek(wasz układ hormonalny działa inaczej niż męski i nie chce byście przeze mnie miały stany depresyjne wypadanie włosów itp)
    -dieta bazująca na prostych produktach, miesach typu kurak, wołowina, wieprzowina, jajach, ryzach, kaszach, piewczywach, serkach wiejskich i twarogach i zwykłych warzywach. Żadnych szaleństw typu suflet z jajkami dzika nordyjskiego posypany owocami chia
    -cenowo ok 15-30zl dziennie produkty będą wychodzić, czyli bez szaleństw i bez zbytniej oszczędności
    -treningu nie układam, mogę jakiś polecić
    -jakieś choroby tarczycy/hormonalne na chwilę obecną wiem za mało na ten temat by komuś pomagać

Dieta raczej standardowa nastawiona na spokojne i zrównoważone tracenie tłuszczu. Moge układać jakieś low carb ale pewnie nie poradzisz sobie z tym jako pierwsza dieta. Jadłospisy będą podobne, ważenie i aktualizacja jadłospisu mniej więcej co tydzień, prowadzenie do końca czerwca/lipca. Będziesz musiał ważyć to co jesz ;)
    Losowanie dziś ok 23, fajnie by było jakby wygrany rano był zważony, wykonał pomiary, napisał mi co lubi jeść, jaką ma aktywność fizyczna, jak pracuje itp czyli ogólnie o sobie.
    Na ułożenie diety będę potrzebował ok 2dni
    #rozdajo #odchudzanie #mikrokoksy #mikrokoksy #dieta
    pokaż całość

odpowiedzi (14)