Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nauczyciele zrobili wszystko zgodnie z prawem, zapowiadali strajk od dawna rząd nic nie zrobił. Teraz nauczycieli się gnoi i wiesza. Mówi, że wzięli maturzystów jako zakładników.

Chyba wszyscy zapomnieli o tym jak pielęgniarki odchodziły od łóżek pacjentów. Podkreślam słowo od łóżek pacjentów. Ludzi chorych.

#strajknauczycieli

odpowiedzi (157)

Ile dostanę plusów na urodziny? :D

Morda jak ziemniaczek, a efekt potęguje spuchnięta prawa strona, bo byłam dziś na usunięciu zęba mądrości (jeszcze jeden mi został!)

pokaż spoiler plus jestem po chorobie i widać ślad po opryszczce.

pokaż spoiler Ja to jakaś nienormalna jestem, żeby we własne urodziny iść o 9:00 do dentysty, z własnej, nieprzymuszonej woli. To chyba właśnie efekt usuwania kolejnych zębów mądrości- głupieję. xD

Jak ktoś nie wie, to może strzelać, który rocznik jestem, chętnie się dowiem, na ile teraz wyglądam. :)

#pokazmorde #atencyjnyrozowypasek #urodziny #dentysta
    pokaż całość

odpowiedzi (274)

#programowanie

O chuj wam chodzi z tym "rozpoczynaniem przygody"? Wszystkie nooby chcą "rozpocząć przygodę z programowaniem" xD Co wam się wydaje, że jak ktoś was jakimś cudem zatrudni, to jakieś magiczne questy będziecie robić? Jedyny quest jaki będzie to klepanie kolejnego CRUDa dla wąsatego janusza, który chce nową stronkę janusz-polu xD

odpowiedzi (83)