Wpis z mikrobloga

@Kasahara: Dużo by tłumaczyć i trochę to będzie czepialstwo ale w skrócie: gra nie jest zbalansowana ani dobrze zaprojektowana pod dwie osoby. Łatwo to zauważyć jak np wybierzesz dwie zupełnie różne postacie. Gra zwyczajnie się zachowuje jakby zawsze tylko pierwszy gracz się liczył. Dla przykładu jak weźmiesz Melody i Cadence na start to w grze nie znajdziesz ani jednej broni bo Melody nie powinna mieć możliwości podniesienia innej broni. Tylko tu
Do tego na switchu dochodzą nowe glicthe związane ze sterowaniem np u mnie losowo się używają przedmioty z ekwipunku przy graniu na dwie osoby (np bomba się podkłada sama).


@Kryspin013: sprawdź czy nie masz w ustawieniach opcji, przez którą możesz aktywować przedmioty "skrótami" (czyli np. góra+prawo). To przez to się tak dzieje. I tak, mnie też to irytowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sprawdź czy nie masz w ustawieniach opcji, przez którą możesz aktywować przedmioty "skrótami" (czyli np. góra+prawo). To przez to się tak dzieje. I tak, mnie też to irytowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OceanicMarten: Wiem bo to wyłączyłem. Mimo wszystko to jest kolejne niedopracowanie bo nigdzie nie jest wyjaśnione jak działa + aktywuje się losowo w trakcie grania.