Wpis z mikrobloga

@MondryPajonk: Jeszcze niestety poniżej średniej. Netto prawie 4800 euro na miesiąc, ale zarobki akurat nie są tutaj dla mnie najważniejsze...w zasadzie nigdy nie były. Ciekawostka: Jeśli mieszkasz we Francji, a pracujesz w Monako, to podatek dochodowy musisz płacić we Francji.
@fefler: Srednie zarobki lekarza to około 200.000 dolarow rocznie, a inżyniera około 75 000. Służba zdrowia działa na BARDZO wysokim poziomie, ale leczenie jest też drogie. Średnia zarobków ogółem to około 60 000 dolarow rocznie. Srednio jednak co trzeci mieszkaniec tego panstwa miasta jest milionerem. Najwieksza liczba milionerow na sto osob na swiecie przypada wlasnie w Monako.
@biauywilg: jestem "Operation Managerem". Na mojej głowie jest praktycznie "wszystko". Musze trzymać pieczę i kontrole nad "oddziałami" tj. sprzątanie, bezpieczeństwo, public relations, obsługa żywności, sprzedaz, finanse, tworzenie harmonogramu pracy, zatrudnianie nowych pracowników, szkolenie personelu to obowiązki, które wykonuję. Oczywiście housekeeping czyli departament zajmujacy sie sprzataniem pokoi jak i restauracja, bar, recepcja, ochrona itd mają swoich menadżerów. Ja jestem nad nimi. Nade mna jest jeszcze menadzęr generalny. W praktyce nie brzmi to