Wpis z mikrobloga

Nie wierzyłem dopóki sam nie zobaczyłem, sprzedaję kolekcję gigantów z lat 2001-2004, łącznie 48 numerów w dobrym stanie, za 320 zł (domyślnie zniżka do 3 stów), to i tak sporo taniej niż inni, a gość proponuje mi 200 zł... Co kieruje takimi ludźmi, liczy że zejdę z początkowej ceny o 40% ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#olx #kaczordonald
źródło: comment_H1wN60OIgnYdTascScwYjPIVxzWvCUn3.jpg
  • 19
@kemtom2ek: Nie no, nie zamierzam marnować czasu na odpisywanie takiemu gościowi, wole go przeznaczyć na vikop.ru ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie sądziłem że takie januszostwo jest tak powszechne. Szanuję instytucje negocjacji ale nie tak barbarzyńskiej. Tym bardziej że już mam dwie oferty za 3 stówki.
@S7-1500: Skoro wystawiam za taką cenę, to znaczy że orientacyjnie takie pieniądze chcę z tego mieć. Jeśli komuś to nie pasuje to po co pisze? Szanuję negocjacje ale jak już mówiłem na pewno nie takie niepoważne propozycję, wbrew pozorom pewna cena na rynku jest ustalona a ja sprzedaje raczej poniżej, za tyle ile on mi zaproponował to mógłbym to opchnac do antykwariatu.
@kemtom2ek wtedy robisz pozory, że jesteś zainteresowany, prosisz o zdjęcie, potem o dokładne zdjęcie tego i tego, potem jeszcze tego i tak do skutku aż się Janusz #!$%@?. Na końcu odpisujesz że nie jesteś zainteresowany. A jak zacznie cię wcześniej wyzywać to napisz że chcesz ten ekspres ale z takimi chamami interesu nie robisz.
@cadet: Tak naprawdę nie jest moja i przez to nie czuję do niej więzi emocjonalnej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Te nabyte już przeze mnie sobie zostawiam ( ͡º ͜ʖ͡º) No i zajmuje mi całą jedna półkę, która planuję przeznaczyć pod trochę bardziej ambitne tomy.
Nie wierzyłem dopóki sam nie zobaczyłem, sprzedaję kolekcję gigantów z lat 2001-2004, łącznie 48 numerów w dobrym stanie, za 320 zł (domyślnie zniżka do 3 stów), to i tak sporo taniej niż inni, a gość proponuje mi 200 zł... Co kieruje takimi ludźmi, liczy że zejdę z początkowej ceny o 40% ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@DeoLawson: całe pełne roczniki masz?