•  

Mirasy, zauważyliście pewna zależność ?
    Wszyscy mówią, że loszki to cooorvy- ale teraz popatrzcie na poważnie.
    Sięgnięcie pamięcią swoje znajome. Ile z nich ma jakiekolwiek zainteresowania? (Zainteresowania - czyli nie oglądanie seriali, słuchanie muzyki i inne gówno)
    Może z 5-10% rzeczywiście może o sobie powiedzieć, że ma jakieś hobby.
    Reszta jest zajęta siedzeniem na dupie (btw. Nienajlepszej z resztą) i opierdalaniem lodów, czekolad czy innego żarcia po to, żeby potem wpierdalać go więcej podczas plakania, jakie to one są kurwa grube i nikt ich nie chce.
    Takie grube bydle z inteligencją równa hajsownika uważa się na dodatek za nie wiadomo jaką kurwa księżniczkę, myśląc, że wszystko się jej należy.
    Zapytajcie swoich ziomków jakie mają zainteresowania.
    Odpowiedzi udzieli ci ponad 90%.
    Nawet jebane spasłe piwniczaki będą się znali na komputerach, technologiach czy innym nowoczesnym gównie. Ziomki od siłowni będą się znali na anatomii czy innej fizjoterapii. Duża część będzie się interesowała sportem - regularnie chodzi na treningi, by być w danej dziedzinie lepszy.
    A lochy ? XD No kurwa, zapytaj, co robią w wolnym czasie.
    -no ja oglądam Warsaw Shore
    -no ja słucham muzyki
    -no ja sram psa jak sra
    Kuuuurwaaaaa
    Czasami jakaś odpowie "interesuje się filmami "
    Zapytasz taka: "o, uczysz się na ten temat ? Masz jakieś wyróżnione , szczególnie ciekawe gatunki ? Cokolwiek?"
    -nieeee, lubię oglądać komedie romantyczne"
    Jeszcze inna locha powie : "interesuje się muzyką"
    Zapytasz : "ksztalcisz sie w tym kierunku? Uczysz się na czymś grać? Może fascynują cię barwy śpiewu?"
    -nieeee, lubię po prostu słuchać Beyonce czy innego popowego gówna
    No ja ***e.
    Spójrzcie nawet na profile na FB starszych ludzi.
    Mężczyźni - wypowiadają się na tematy polityczne, religijne, filozoficzne, interesują sir wieloma rzeczami na tematy wokół nich.
    Stare Grażyny - lajkuja kurwa milion stron z psami, kotami, kwiatami i innym chujstwem, co ani je w żadne sposób nie rozwija, ani nie zmusza do jakiegokolwiek myślenia.
    Czy kobiety to w 90 przypadków to głupie kubły na spermę, bez zainteresowan, które kombinują tylko, jak się wbić na bolca mirka1, żeby mirek 2 się nie dowiedział? #tinder #badoo #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #przegryw

•  

@Jamniczek97: hobby różowych to rozmnażanie, przygotowywanie do rozmnażania i poszukiwanie partnerów do rozmnażania

I niech nie zwiodą nikogo takie frazesy-zainteresowania jak taniec, moda czy makijaż bo to też tylko elementy godów.

•  

@siepan dlaczego nie robią niczego innego

•  

@Jamniczek97: Robi biżuterię? Fajnie. A po co kobietom biżuteria? By ładniej wyglądały. A w jakim celu? Bam. I tak w kółko.

Czemu 90% lasek ogląda tylko komedie romantyczne? Bo są o godach i rozmnażaniu.
      Czemu czytają harlekiny i greya? j.w.

Widziałeś kiedykolwiek żeby laski gadały o polityce, nauce, medycynie czy finansach? Nie, nawet po pijaku. Tylko obgadują grubą Kaśkę z 4c i zachwycają się Tomkiem z księgowości.

•  

Niestety tak juz jest i trzeba sie pogodzic

•  

@Jamniczek97: to było zabawne/przykre (zależne od tego jak kto tam odbiera) przez pierwsze 10 000 razy. potem to już tylko powielanie żałosnego tematu.

•  

@siepan: Dokładnie tak jak piszesz, dodam jeszcze że wszystkie siłownie i fitness są powiązane, bo dobry wygląd to lepszy samiec. Zamknięte koło spierdolenia z małym procentem ogarniętych kobiet.

•  

@siepan: Nawet jebany sebix ma swój wóz i go pucuje czy coś z nim robi, jeździ sobie wieczorami, czy patus napierdala się za swój klub i barwy.

•  

Ludzie ogarnijcie się , srać na te baby , są nudne i najgorsze , że w ogóle nie śmieszne. Seks z nimi to rozrywka dla plebsu, ja jestem już blisko by wyzbyć się resztek pożądania. Lepsza rozrywka to wypić sobie browarka , posiedzieć w lesie , poczytać albo oglądać zwierzęta. Najbardziej upodlające jest skakanie koło nich.

•  

@Jamniczek97: rozumiem, że sam masz jakieś swoje pasje, w których się realizujesz czy dokształcasz?

Brak zainteresowań to przykra, ale częsta przypadłość i dotyczy obu płci.

•  

@Jamniczek97: Jak miło widzieć, że nie tylko ja cisnę z tego bekę XD Zawsze mnie bawią te półpuste odpowiedzi osób które nie mają nic do powiedzenia ale chcą uchodzić za inteligentne więc dają jakieś odpowiedzi z dupy zamiast zamknąć mordę. Słysząc, że interesuje się modą i serialami mylisz o fajnie może chce otworzyć własną odzieżówką i interesuje się aktorstwem a tu gówno bo mówi, że przegląda insta i ogląda tureckie seriale (ʘ‿ʘ) U mężczyzn wygląda to w ten sposób, że zainteresowania przekładają się na umiejętności w danej dziedzinie np: kiedy ktoś lubi motoryzację staje się mechanikiem samoukiem i doskonali umiejętności jazdy gdzieś po zakrętach kiedy ktoś mówi, że lubi gotować przekłada się na to,że umie zrobić dobrą szamę kiedy ktoś interesuje się sportem przekłada się na to, że ma dobrą kondycję, zaczyna coś tam kumać z anatomii chociażby dla tego żeby sobie krzywdy nie zrobić u większości dziewczyn zainteresowania kończą się na ładnym wyglądzie który za chwilę nie będzie aktualny bo się moda zmieni.

•  

@Jamniczek97 @Cztero4tomowy Mężczyźni zainteresowani są rzeczami, a kobiety - ludźmi (źródło - Jordan Peterson, nie pamiętam gdzie to mówił). Dlatego nam, facetom, tak łatwo jest odnajdywać sobie hobby i je rozwijać, a kobiety dbają jedynie o przyszłą możliwość zapewnienia sobie potomstwa. Tak jest i będzie, jeśli chcecie to możecie nie ruchać, albo znaleźć kobietę inną od reszty w tej kwestii, która również może mieć wady 100x bardziej bolesne niż brak zainteresowań xDDD

•  

@Jamniczek97: mnie te opisy zawsze rozwalały: podróże.netflix itd.

•  

@gefallenerubermensch: Gówno prawda. To nie jest żadna kwestia tego, że mężczyznom jest łatwiej odnajdywać zainteresowania a kwestia mentalności sporej części przedstawicielek płci pięknej. A gdyby było inaczej nie istniałby kobiety które rozwinęły się oraz osiągnęły jakiś tam sukces dzięki zainteresowaniom lub w ogóle jakikolwiek sukces ale wiadomo łatwiej wciągnąć legginsy na tłuste dupsko,włączyć jakiś chujowy serial i wpierdalać chipsy wiadrami narzekając że jest źle niż faktycznie zacząć coś robić ze swoim życiem. Szybciej obstawiałbym to, że taka częsta mentalność to raczej kwestia wychowania bo czasami mam wrażenie, że niektórym kobietom już od małego wmawia się, że ich jedynym obowiązkiem jest zakładanie podpasek w czasie okresu.

•  

@Jamniczek97: tja i 90% mezczyzn udzieli odpowiedzi w stylu "motoryzacja" "sportem", ktore jest tak samo abmitnym zainteresowaniem jak "moda" czy "organizacja wnetrz" ze strony lasek - czyt ogladaja materialy o nowych furach, sporcie a laski o ubranich i meblach/dodatkach.

•  

@Cztero4tomowy Ok, coś w tym jest, lecz chciałbym polecieć trochę w drugą stronę.
      Dlaczego mężczyźni analogiczni do takich różowych, czyli rozpieszczone książęta bez obowiązków, nadal bardzo często mają jakieś zainteresowania, nawet jeśli są spierdolinami, które nic nie robią ze swoim losem? Może właśnie taki stan rzeczy, w sensie mężczyźni- rzeczy, a kobiety - ludzie, spowodowany jest w dużej mierze wychowaniem? Przecież wiele kobiet robi kariery w pracach, w których podstawą jest komunikacja z innymi ludźmi, wyjątkowo często przyjmują też tryb życia skupiony wyłącznie na pracy, z wyzbyciem się jakichkolwiek zainteresowań

•  

@Jamniczek97
      @siepan

U mnie jest odwrotnie, jestem inżynierem, mam spoko prace, ale poza tym, mój wolny czas spedzam na pykaniu w gierki, a moja różowa studiuje medycynę, bardzo sie tym interesuje i zamierza zostać dermatologiem. Więc w tym związku ja jestem spierdoliną xD i co, szach mat cwaniaki.

•  

@MirkoAgresor dermatologiem, żeby lepiej wyglądać i pomagać innym samicom w godach, niż specjalnego

•  

@Jamniczek97 a wiesz że do dermatologa chodzą też mężczyźni? Wiec bedzie pomagać innym bolcom żeby mogli wygrywać kobiety którym też będzie pomagać, bum bum bum i co teraz kolego?

•  

@MirkoAgresor: czyli interesujesz się grami, śledzisz nowości na rynku, rozwijasz swojego skilla, wymasterowywujesz swoje umiejętności w jakiejś gierce, może nawet w przyszłości zahaczysz o e-sport, może zostaniesz gameingowym youtuberem, pasja doprowadzi cię do tego że staniesz się sławny i bogaty, więcej wiary w siebie, zmień spojrzenie :)

•  

@Jamniczek97
      Brakło Ci argumentów więc teraz "to tylko żarty"

•  

@MirkoAgresor: To pewnie temu na zlotach moto i samochodowych, warsztatach video i foto, rekonstrukcji, sesjach RPG i tak dalej i tak dalej - spotykam w 95 procentach facetów. ;) W ogóle tu płeć nie ma nic do tego. cokolwiek bym robił i gdzie się nie kręcił, tak to wygląda. Ostatnio byłem jednak na spotkaniu odnośnie odżywania, tam było fifty-fifty. Ale to związane też z wyglądem, więc...

•  

@MirkoAgresor , ta pasta krąży w necie od dziesięciu lat, obrońco, kobiet

•  

@arnoldvon: ale wiesz, że z tego nie wynika, że kobiety nie mają zainteresowań, tylko że mają na nie mniej czasu, bo są zawalone obowiązkami domowymi?

+: erkav
    •  

@betterbeworthit: Tak masz rację, ale nie jest tam napisane nigdzie, że są zawalone. Po prostu spędzają tak swój wolny czas i tyle bez dopowiedzeń.
      Szukałem jeszcze jakiegoś polskiego badania, ale nic nie ma z podziałem na płeć tylko ogólne. W ogóle w Polsce ciężko znaleźć badania z podziałem na płeć i musimy bazować na tych zagranicznych. Jak chociażby to, że kobiety mają mniejsze iq od facetów - taką hipoteze można wysunąć ze statystyk z USA, ale jak jest naprawdę to póki co nie wiadomo bo wszyscy boją się zrobić takie badanie ¯\_(ツ)_/¯.

•  

@betterbeworthit: Co są zrobione? Zawalone obowiązkami xD ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Są chyba zawalone netflixem i szukaniem wycieczki do Tunezji pół roku wcześniej, przeglądając codziennie oferty, albo dodawaniem żarcia na instagrama na zmianę z pośladami.

•  

@Jamniczek97: Jak szukasz tych, które się rzucają w oczy, to tak trafiasz. Te z zainteresowaniami może są zbyt ciche by się przebić przez swoich kolegów?

•  

@betterbeworthit: przecież kobiety wyzwolone, nie mają obowiązków, tym bardziej domowych.

pokaż spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Te z zainteresowaniami może są zbyt ciche by się przebić przez swoich kolegów?

@jaga20: jeśli są ciche to nic dziwnego że powszechne przekonanie jest takie, jakie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Bazarnia: "Są chyba zawalone netflixem i szukaniem wycieczki do Tunezji pół roku wcześniej, przeglądając codziennie oferty, albo dodawaniem żarcia na instagrama na zmianę z pośladami."

Takie prawdziwe xD...

•  

Raczej jest zależność między wykształceniem, a posiadaniem pasji/hobby. Im lepsze wykształcenie, tym większe prawdopodobieństwo że osoba będzie posiadała jakieś pasje. No bo jakie pasje może mieć taki Sebix w dresie? Siłownia i chodzenie na mecze co dwa tygodnie.
      W sumie znam sporo dziewczyn, które mają jakieś dość oryginalne pasje, ale znam też takie dla których oglądanie filmów i seriali na Netflixie to byłoby elitarne hobby, bo nawet nie za bardzo wiedzą co to ten Netflix. Ale identycznie sytuacja wygląda z facetami. Znam fotografów, malarzy, muzyków. I są zajebiśćie dobrzy w tym co robią. Ale znam też takich, którzy po 8h pracy przychodzą z piwem do domu, odpalają kompa i do wieczora siedzą przed fb i innymi gównianymi stronami z memami i tak dzień po dniu.

•  

@Jamniczek97: inb4 bo odpowiadam na pastę, ale ten fragment o aktywności starszych ludzi na FB to potwierdzone info xD Grażynki zazwyczaj nie robią nic innego poza przeglądaniem stron z gotowaniem i śmiesznymi kotkami

•  

@MathiasRaven: >Grażynki zazwyczaj nie robią nic innego poza przeglądaniem stron z gotowaniem i śmiesznymi kotkami<

Zgadza się, pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że uzależnienie Grażynek 40+ od fb jest znacznie większe niż młodych ludzi

•  

@betterbeworthit: ''są zawalone obowiązkami domowi'' kurwa nawet sobie nie żartuj szanujmy się dobrze? ( ͡º ͜ʖ͡º) Po pierwsze może cię rozczaruję ale większość osób na tej planecie nie ma lokaja i pokojówek więc niezależnie od płci sama sobie gotuje,sprząta i pierze. A odgrzewanie pierogów z biedry lub innego sosu ze słoika kupionych w sobotę na zakupach z facetem to nie zawalenie obowiązkami a pójście po najniższej linii oporu. Po drugie zabawne jest to, że chyba najczęściej tego ''argumentu'' używają przedstawicielki płci pięknej które nawet dzieci nie mają więc na pewno są bardzo zawalone obowiązkami domowymi (bo posprzątanie raz w tygodniu na swoim kwadracie jest bardzo trudne i czasochłonne).

•  

@Jamniczek97:

Cala ta dyskusja mi przypomina scene z filmu testosteron ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stulejarskosc wiekszosci tu komentujacych to jest top kek XD

źródło: youtube.com

•  

@arnoldvon: a to akurat z własnego doświadczenia potwierdzę. i nie jestem madką, nie mam dzieci, ale czasu na przyjemności to mam tak godzinę w miesiącu.

•  

@rozowatoxa: Ale to też wydaje mi się, że przez to, że robicie większy syf. Nie mówię, że to wasza wina bo tak nie jest - długie włosy, więcej kosmetyków i ciuchów co powoduje więcej niestety bałaganu przez to musicie więcej sprzątać. Ja jak mieszkałem sam to wystarczyło mi 2 godzinki w tygodniu żeby umyć podłogę we wszystkich pokojach z odkurzaniem, do tego sprzęty domowe i całą łazienkę z lustrami, wstawić pranie na cały tydzień i drugie na siłownie. Od kiedy wprowadziła się do mnie różowa to syf jest praktycznie co dwa dni bo wszędzie są włosy i jej ubrania, które trzeba ciągle prać - nie wiem za bardzo po co xd.

•  

@arnoldvon: być może. może to kwestia jak różowa dba o porządek (w sensie, czy brudne ciuchy wrzuca do pralki, czy zostawia gdzie popadnie).
      a, no i ja z reguły właśnie tak godzinę-dwie w tygodniu przeznaczam na sprzątanie, bo więcej już się z tego nie wykręci. owszem, można by częściej, bo czasem by się przydało - no ale doba niestety nie chce się rozciągać

•  

@siepan:

Robi biżuterię? Fajnie. A po co kobietom biżuteria? By ładniej wyglądały. A w jakim celu? Bam. I tak w kółko.

Czemu 90% lasek ogląda tylko komedie romantyczne? Bo są o godach i rozmnażaniu.
      Czemu czytają harlekiny i greya? j.w.

Widziałeś kiedykolwiek żeby laski gadały o polityce, nauce, medycynie czy finansach? Nie, nawet po pijaku. Tylko obgadują grubą Kaśkę z 4c i zachwycają się Tomkiem z księgowości.
      Człowieku, wiesz czym jest mierzenie innych ludzi własną miarą? Bo własnie to zrobiłeś w sprawie biżuterii (zakładam - bo widze to w odpowiedzi do jamniczka, który wspomina o modzie jako części rytuału godowego). No dobrze, ale dlaczego kobiety interesują się biżuterią?
      - to jeden z niewielu rodzajów sztuki, które możesz miec przy sobie -tzw. sztuka użytkowa. Niektórzy ludzie lubią kontakt z przedmiotami sztuki.
      -ze zwykłej ciekawości oraz by nie naciąć się na januszy z allegro sprzedających takie rzeczy po 3x większej cenie dużo kobiet poszerza w ten sposób swoją wiedzę - słyszałeś coś o biżuterii z czasów PRLu? Mówią ci coś pojęcia Orno, Warmet (resovia, biamet), imago artis, polsrebro, cepelia? Z jakich okazji była tworzona ta biżuteria? Polecam książkę granice srebrnych przestrzeni, napisaną przez profesor historii sztuki. Bo tak, biżuteria jest jednym z przedmiotów opisywanych przez tą gałąź humanistyki. Tu się przyda historia sztuki, nigdy nie pamiętam nazwiska autora, Estreicher, bodajże. Znasz dzieła Rene Lalique z okresu art noveau? Wiesz, czym ten styl się charakteryzuje?
      - to też jest przestawanie z historią, jeśli to czyjaś pasja
      - najbardziej cennym przejawem jest własnoręczne tworzenie czegoś, czyli tworzenie sztuki, a nie tylko bycie odbiorcą. To tak, jakbyś powiedział, że facet maluje obraz, bo chce się podobać dziewczynom. Masz pojęcie, że większość znanych jubilerów i projektantów biżuterii to byli mężczyźni?
      - uwielbiam biżuterię, bo uwielbiam przyrodę - lubię biżuterię ze skamieniałych kłów mamuta, muszli, kości "dinozaurów", koralu, pereł, bursztynu, kopalu, mogę ci opowiadac o kamieniach wykorzystywanych w tego rodzaju sztuce. Szukam info o muszlach i systematyce śliamków. Czytam, jak powstają skamieniałości, a przy okazji odświeżam dziecięce zainteresowania dinozaurami i paleobotaniką.
      - obraz powiesisz na ścianie, naszyjnik zawsze jest z tobą.
      - ze względu na rozstrzelone zainteresowania każdy komponent garnituru biżuterii, który mam na sobie jest z "innej parafii". Nie, nie tworzy to ładnego efektu estetycznego.
      Ale nie, twój poziom to poziom godów i seksu. Mało tego, ty to zarzucasz kobietom.
      Dodatkowo - odkąd byłam dzieckiem, lubię koronki przy bluzkach i sukienkach. Więc co? Ładnie wyglądają, więc znaczy że chcę tobie lub komuś innemu wskoczyć na bolca? Nie - wzór "sieci" kojarzy mi się z zależnościami - dosłownie - sieciami - metabolizmu, które pamiętam z dzieciństwa (nasz dom to istna biblioteka, a najniżej leżały zawsze encyklopedie).
      PS. głupia pasta, ale już kilka osób bierze ją serio.
      @Jamniczek97:

Gorące dyskusje ostatnie 12h