Wpis z mikrobloga

@inrzynier:

XDD taśmą przykleił serio? co za maggyver ( )


Widziałem lepsze, gościu na kropelkę skleił. W moim filmie o wymianie baterii to zaznaczyłem xD

też kleję taśmą - tylko miodową i o wiele ładniej to wygląda..


@Emill: Mam kontrowersyjne poglądy. W mojej opini klejenie taśmą to trochę patologia xD Ja tam kieszeń na baterie pastylkowe wrzucam. Nawet film o tym zrobiłem.

@Czymsim:

Nie
Mam kontrowersyjne poglądy. W mojej opini klejenie taśmą to trochę patologia xD Ja tam kieszeń na baterie pastylkowe wrzucam. Nawet film o tym zrobiłem.


@Kryspin013: no tak, ale trzeba mieć lutownicę do elektroniki i umieć się nią posługiwać, to raz... dwa - to już jakaś tam większa modyfikacja, wskutek czego można #!$%@?ć sobie cartridge...
jak kiedyś będę się swoich gier pozbywać to przyszły właściciel niech sobie lutuje co chce ;)

imho
Emill - > Mam kontrowersyjne poglądy. W mojej opini klejenie taśmą to trochę patologi...

źródło: comment_o8XRKBSHYqweADj7TIayTSgoYbEHvFV8.jpg

Pobierz
imho nie wygląda brzydko:


@Emill: No w sumie nie ale mimo wszystko wziąłbym chyba inną taśmę bo nie wiadomo jak klej z tej się zachowa po latach. Czasami z upływem lat taki klej może się zmienić w przewodnik albo zacząć korodować płytkę - niekoniecznie w tej taśmie. W teorii jeśli już to powinno się używać taśmy izolacyjnej ale tam z kolei klej po latach się rozpuszcza i zostawia okropne ślady więc
Kryspin013 - > imho nie wygląda brzydko:

@Emill: No w sumie nie ale mimo wszystko ...